Güncel

Engin Altan Düzyatan Koltuk Değnekleri ile Görüntülendi! Oyunculuğu Bıraktı Mı?

Engin Altan Düzyatan Koltuk Değnekleri ile Görüntülendi! Oyunculuğu Bıraktı Mı? Engin Altan Düzyatan oyunculuğu bıraktığına dair söylemler devam ediyor, işte bu konu ile ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle..

Engin Altan Düzyatan Koltuk Değnekleri ile Görüntülendi! Oyunculuğu Bıraktı Mı? Engin Altan Düzyatan oyunculuğu bıraktığına dair söylemler devam ediyor, işte bu konu ile ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle..

Engin Altan Düzyatan koltuk değnekleri ile görüntülendikten sonra sağlık durumu ile ilgili durumunun ne olduğu merak edilen konular arasında yerini aldı. TRT 1 ekranlarında Barbaroslar Akdeniz’ in Kılıcı dizisinden senaryo gereği ayrılan Oruç Reis karakterini canlandıran başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, İstanbul Havalimanı’ nda kameralara yakalandı.

Kameraları gördüğünde kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan’ ın koltuk değnekleri ile yürüdüğü ve yürümekte zorlandığı görüldü.

Engin Altan Düzyatan Koltuk Değnekleri Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Bir anda kameraları karşısında gören başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, basın mensuplarının sorduğu sorulara yanıt verdi. 42 yaşında olan başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, koltuk değnekleri kullanmasının nedenini aşağıdaki ifadelerle açıkladı.

” Arkadaşlar gayet iyiyim. Yan bağlarda bir yırtık var. Onunla uğraşıyorum. ” şeklinde açıklamada bulundu.

Basın mensuplarının kazanın nerede yaşandığı sorusuna yanıt olarak, kazanın Bodrum’ da yaşanmadığını dile getirirken, daha öncesinde geçirdiği bir set kazasına bağlı olduğunu dile getirdi. Orada yaşandı. şeklinde ifade de bulundu.

Engin Altan Düzyatan Oyunculuğu Bırakıyor Mu? İşte o açıklama

Başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, 2012 senesinde Bir Avuç Deniz filmi ile En iyi aktör ödülünü kazanmıştı. Başarılı oyuncuya oyunculuğu bıraktığı yönünde çıkan haberlerin doğruluk payı olup olmadığı sorulduğunda ise her şeyin yolunda gittiğini ve oyunculuğu bırakmadığını, bazı çevrelerce de yanlış anlaşıldığını dile getirdi. 42 yaşındaki başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, oyunculuğu bırakmadığı fakat bir süre sadece ara vermek istediğini dile getirdi. Sonrasında ise koltuk değnekleri ile birlikte kendisini bekleyen araçta yerini alarak basın mensuplarından ayrıldı.

Engin Altan Düzyatan, oyunculuğu bırakıp bırakmama hakkında çıkan iddialara yanıt olarak, oyunculuğu bırakmam ama ara verebilirim. Yapımcılık yapıyorum şu sıralar ama oyunculuğu bırakmam, devam ediyorum sözlerini dile getirerek hakkında çıkan oyunculuğu bırakacak şeklindeki ifadeleri ise tamamen yalanlamış oldu.

Başa dön tuşu