Güncel

En Güzel 19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı güzel mesajlar. En bilinmeyen mesajlar.

En Güzel 19 Mayıs Mesajları. Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Türk milletin gücünü dünyaya göstereceği günlerin temelini atması ile kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu sene de büyük bir coşkuyla kutlanıyor. En güzel 19 Mayıs mesajlarını, dileklerini sizler için derledik.

  • 19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının yeşerdiği ve bütün gücüyle kurtuluş meşalesinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan merakın, umudun arttığı bir gündür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum.
  • Zaferin büyüklüğü, Liderin büyüklüğündendir. Mustafa Kemal Atatürk ve Kahraman Türk insanın umutlarının yeşerdiği o güzel gündür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
  • Her daim gençlerin önemini belirten, bizlere Kurtuluş gününün temelleri atıldığı o günü veren Mustafa Kemal’e Selam Olsun. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
  • Mustafa Kemal’in bizlere bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere içimizdeki vatan aşkını bırakmak en büyük görevlerimizden biri, bunun bilincindeyiz. Türk Gençleri, Cumhuriyet’i sonsuza dek koruyacak. Gelecek nesillere de aynı bilinci aktaracak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
  • Ülkenin, vatanın bütün ümidi ve beklentisi gençleredir. Genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanan bu vatan aşkı hiçbir zaman dolmayacak. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
  • Atatürk’ün bizlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Bu bayram bizlere çağdaş ve bağımsızlığımızı sonsuza dek koruyacak olanların gençler olduğunu hatırlatıyor. Muhtaç olduğumuz kudret ise damarlarımızdaki asil kanda mevcut.
  • Biz gençler; ışığın, bilimin, medeniyetin, çağdaşlığın, özgürlüğün yolundayız. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun gençler.
  • Gençler, Cesaretimizi güçlendiren, ülkemize bilimin ve ışığın açtığı yolda götürecek olan sizlersiniz. Siz, içinizde bulunan vatan sevgisi, bağımsızlık ve özgürlükçü ruh ile bu ülkeyi en iyi şekilde koruyacak olanlarsınız. Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir ve sizin eseriniz olacaktır. Cumhuriyete en iyi şekilde sahip çıkacaksınız. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlarım.

Başa dön tuşu