Güncel

Eltilerin Savaşı Konusu Nedir Oyuncuları Kimler?

Eltilerin Savaşı nerede çekiliyor? Eltilerin Savaşı apartman nerede?

Eltilerin Savaşı Konusu Nedir Oyuncuları Kimler? Bayramda Show Tv ekranlarında yer alacak olan Eltilerin Savaşı filmi konusu ne merak ediliyor. Bayram olması sebebi ile Show Tv ekranlarında Üç Kuruş dizisi yerine Eltilerin Savaşı isimli komedi filmi yayınlanacak. Komedi filmi olarak bilinen Eltilerin Savaşı filminde ne anlatılıyor? Eltilerin Savaşı filmi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Komedi filmi olan Eltilerin Savaşı filmi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir?

ELTİLERİN SAVAŞI KONUSU

Gizem ve Fatih aşklarını evlilikle taçlandırırken Fatih’in ağabeyi Selim’in karısı Sultan’ın kıskançlıkları sebebi ile zor günler yaşarlar. Elti olan Gizem ve Sultan bir süre sonra birbirlerini alt etmek için, birbirlerinden üstün görünmek için bir yarış içerisine girerler. Kayınvalidelerinin en erken çocuğu olana evlerini vereceğini söylemesi üzerine Gizem ve Sultan önce çocuk sahibi olmak için bir yarış içerisine girerler. Eltilerin Savaşı isimli filmde Gizem(Merve Dizdar) ve Sultan(Gupse Özay) arasındaki gerilimi ve mücadeleyi konu alır. Ayrıca Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabete ortak olurlar. Eltilerin arasındaki bu gerilim son bulacak mı? Eltilerin bu amansız savaşında kim galip gelecek? Eltilerin Savaşı filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

ELTİLERİN SAVAŞI OYUNCULARI

Başrollerinde Gupse Özay ve Merve Dizdar’ın yer aldığı Eltilerin Savaşı filminde Ferit Aktuğ, Uraz Kaygılaroğlu, Füsun Demirel, Ali İpin, Kubilay Dinçer ve Hülya Duyar, Taylan Erler, Ayta Sözeri, Feriha Eyüboğlu, Ahmet Yılmaz, Mert Öner, Dilek Tora, Vural Ceylan, Gamze Demirbilek, Zeki Ocak, Sezgin Tekin, Şebnem Nuray, Yoni Yusuf Kalaora gibi oyuncular da yer almaktadır.

ELTİLERİN SAVAŞI NEREDE ÇEKİLDİ?

2020 yapımı film 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girdi. Sevilen komedi filmi olan Eltilerin Savaşı İstanbul Bakırköy’de çekildi. Çekimler Yeşilköy’de Çekmece Caddesinde yapılmıştır. Eltilerin yaşadığı ev de bu caddede bulunan apartmanlardan biridir.

Gupse Özay’ın kaleme aldığı Eltilerin Savaşı filminin yönetmenliğini Onur Bilgetay yapmaktadır. Filmin yapımcılığını ise Muzaffer Yıldırım yapmaktadır. Sevilen oyuncuların yer aldığı film bu akşam Show Tv ekranlarında olacak. Eltilerin Savaşı sevilen komedi ve romantik tarzdaki filmlerden biridir.

Başa dön tuşu