Güncel

Edirne’de Saadet Partisi İl Aday Tespit Komisyonu kurdu

Yaklaşan yerel seçimlere doğru Saadet Partisi’nin Edirne İl Teşkilatı çalışmalarını hızlandırdı ve ‘İl Aday Tespit Komisyonu’ oluşturdu.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Edirne İl Sekreteri Faruk Yalçınkaya, Saadet Partisi’nin Edirne’deki İl Aday Tespit Komisyonu’nun kurulduğunu bildirdi. Yerel seçimler öncesi ilçelere heyet gönderdiklerini ve halkın düşüncelerini öğrendiklerini belirtti.

Halkın hangi tür bir belediye başkanı istediği ve istekleri hakkında araştırmalar yaptıklarını dile getiren Yalçınkaya, “Mahallelerimizi tek tek ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımızla, esnaflarımızla ve kanaat önderlerimizle görüşüyoruz. Halkımızla yüz yüze önemli toplantılar yapıyoruz, yerel seçimden beklentilerini dinliyoruz, partimizin üstleneceği çalışmaları belirliyoruz. Halkımızın var olan sorunlarını çözecek olan ve yerel yöneticiliği ileriye taşıyacak çalışmalarımızı anlatıyoruz. Ülkemize örnek olan belediyeciliği biz millet görüşü olarak kazandırdık ve önümüzdeki yerel seçimde halkın bu belediyeye olan özlemi ve destekleriyle bir kez daha güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Av. Sinan Tekin tarafından kurulan İl Aday Tespit Komisyonu’nda Recep Çınar, Hüseyin Es, Cemal Kaya, Mustafa Tekin ve Şükrü Tuncer görev alacak kişiler olarak belirlendi.

Başa dön tuşu