Güncel

Eda Ece Sevgilisi Buğrahan Tuncer’i Sildi: Buğra Çok Kızdı Çok

Yasak Elma dizisinin yıldızı Eda Ece, sevgilisini takipten çıktı ve olanlar oldu. İşte o açıklama ve detaylar sizlerle..

Yasak Elma dizisi ile ününe ün katan, canlandırdığı Yıldız karakteri ile de büyük bir hayran kitlesine ulaşmış olan ünlü güzel oyuncu Eda Ece, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Buğrahan Tuncer’ i sosyal medya hesabından çıkardı. Bunun üzerine ise olanlar oldu. Sevgilisi Eda Ece’ yi sildi haberleri gündemde dolaşırken Eda Ece’ den çarpıcı bir açıklama geldi, işte tüm detaylar..

Ünlü oyuncu Eda Ece, basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile bir küsüp bir barışıp aşk hayatına devam ederken ünlü oyuncudan sevgilisi hakkında bir itiraf geldi.

Başarılı oyuncuya sevgilisini takipten çıkmasının nedeni ayrıldıkları mı olup olmadığı sorulduğunda, Eda Ece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde çiftin yeniden ayrıldığına ilişkin haberler magazin gündemine bomba gibi düşmüştü ve çiftin sevenleri büyük hüzün içerisindeydi.

eda-ece-ve-bugrahan-2.jpeg

Daha önceleri ilişkisi hakkındaki sorulara Eda Ece şu şekilde yanıtlamıştı, “Özel hayatımı sürekli açıklamak, ayrıldım, barıştım, kavga ettim.” şeklinde açıklamaya başlayan güzel oyuncunun ilişkisini yeniden sonlandırdığı iddia ediliyordu.

Birbirlerini de sosyal medya hesabı üzerinde takipten çıkmaları büyük olay olan ünlü çiftin uzun süreli ilişkilerine bu kez nokta koydukları iddia edilmişti.

Sevgilisinin takımının ikinci kez şampiyonluğunda yalnız bırakmayan başarılı oyuncu, sevgilisi ile birlikte şampiyonluk kupası önünde çekildiği fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış ve gönderisinin altına da İkinci kez bu sevinci yaşadık, diyerek başlayan güzel bir cümle sıralamıştı. Ardından sözlerine Avrupa Şampiyonu Anadolu Efes diyerek tamamlamıştı.

eda-ece-ve-bugrahan-3.jpeg

Yeniden ayrıldıkları ve sosyal medya hesabı üzerinden birbirlerini takipten çıktıkları sorulduğunda ise ünlü oyuncu çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Başarılı oyuncu, sizin için yapıyorum ben onu diyerek sözlerine başlamıştı. Ardından kız üç senedir aynı kişiyle çıkıyor, haber yapabilin, sıkılmayın diye. Sözleri ile konuşmasını sürdürdü ve Arada bir adrenalin olsun diye. Sözleri ile ayrılıkları haberinin yalan olduğunu anlattı.

Sevgilisi Buğra’ nın ise bu olay sonrası kendisine, Aynı evin içinde yine mi sildin beni? şeklindeki sorgusu sonrasında, şunu yapma, boşuna haber oluyoruz. Şeklinde sözler sarf ettiğini dile getirdi. Ve sevgilisinin kendisine Çok kızdı çok bir daha yapmayacağım, sözleri ile sevgilisi Buğra ile aralarında geçen diyalogu anlattı.

Başa dön tuşu