Güncel

Duygu Eskin Yeni Şarkısı “Sor” ile Yine Göz Doldurdu

Ünlü sanatçı Duygu Eskin, yeni teklisi “Sor” ile dinleyicilerine yepyeni bir müzik ziyafeti sunuyor. Eskin, fanlarının desteğinin kendisi için ne kadar değerli olduğunu vurguladı.

Duygu Eskin, müzik dünyasında birçok hit şarkıya imza attıktan sonra, yeni teklisi “Sor”u dinleyicileriyle buluşturdu. Ft & N1Kotyn iş birliğiyle ortaya çıkan bu şarkının, kısa süre içerisinde müzik listelerinde üst sıralarda yer alması bekleniyor.

“Sor” Şarkısının Arkasındaki İsimler

Duygu Eskin, “Sor” şarkısının hem sözlerini hem de müziğini yazarak yine yeteneğini konuşturdu. Rap bölümlerindeyse sözler N1Kotyn’a ait. Şarkının aranjesi ve mix mastering çalışmaları Halil Engin tarafından gerçekleştirilirken, klibin yönetmenliğini Murat Toparlı üstlendi.

Duygu Eskin’den Dinleyicilere Mesaj

Yeni teklisi “Sor” hakkında konuşan Duygu Eskin, “Bu şarkı için gerçekten büyük bir emek harcadık. Umarım dinleyicilerim de beğenir. Yeni teklimle daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı hedefliyorum. Fanlarımın ve dinleyicilerimin desteği her zaman için benim için çok kıymetli.” şeklinde duygularını dile getirdi.

 

Başa dön tuşu