Magazin

Disney Üyelik İçin 279 TL Çekmesi Gerekirken 349 TL Çekince Tepki Aldı!

Disney Plus'ın üyelik ücreti için 279 TL çekmesi gerekirken 349 TL çektiği iddia edildi.

Disney Plus Türkiye’ye bu sabah itibariyle geldi! Büyük bir heyecanla beklenen Disney için 14 Haziran’a indirimli üyelik için bekleyenler ise bir şokla karşılaştı!

Dünyanın en popüler online film dizi izleme platformlarından biri olan Disney Plus Ortadoğu pazarına girmesiyle Türkiye’de de faaliyete geçti.

Disney Plus için 14 Haziran’ı bekleyenler heyecanla indirimli üyelik fiyatından başvuru için bu sabahı bekledi. Ancak sosyal medyada kullanıcılar indirimli fiyattan ücret çekilmediğini iddia etti.

Disney Plus neden 279 TL çekmesi gerekirken 349 TL çekti!

Disney Plus 14 Haziran’a kadar ön kayıt yaptıranlara yıllık üyelik ücretini 349 TL’den değil de 279 TL’den başlatacağını müjdelemişti.

Bugün 14 Haziran sabahı mailine indirimli üyelik linki gelenler heyecanla üyelik oluşturdu. Ancak bazı kullanıcılar kayıt aşamasında üyelik ücreti için kendilerinden 279 TL yerine 349 TL çekildiğini iddia etti.

Bazı kullanıcılar ise ekranda 379 TL yazmasına rağmen kartlarından 279 TL çekildiğini söyleyerek bir yanlışlık olmadığını ifade etti.

Disney indirimli fiyattan yararlanmak için daha önce Disney’e ön kayıt olmanız gerekli. Yani daha önce Disney Plus için ön rezervasyon oluşturmadıysanız üyelik ücreti 379 TL çekilecek. Eğer ön kayıt oluşturduysanız bugün mailinize gelen Disney linkine tıklamanız ve üyeliği oradan oluşturmanız gerekli. Aksi takdirde yine indirimden faydalanamazsınız.

Ön kayıt yapmasına rağmen mail gelmeyenler ise endişelenmesin. Bir kaç saat içerisinde Disney’in tüm ön üyelere linki göndermesi planlanıyor.

Başa dön tuşu