Magazin

Disney Plus’ın Merakla Beklenen Dizisinden İlk Tanıtım Geldi! Demet Özdemir ve Buğra Gürsoy Başrollerde!

14 Haziran’da yayın hayatına başlayan ve ilk yerli orijinal dizisi Kaçış’ı, açılışa denk gelecek şekilde izleyicilerle buluşturacak olan Disney, orijinal yerli içeriğine bir yenisini daha ekledi.

Hakkında sıklıkla konuşulan dijital platform, ikinci ve yerel orijinal dizisi olan Dünya ile Benim Aramda dizisini de duyurdu.

Yapımcılığını MF Production’ın üstlendiği, Pınar Bulut’un yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği Disney’in ikinci yerli orijinal dizisi Dünya ile Benim Aramda yapımı için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Merakla beklenen projenin zengin kadrosuna Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor katılıyor. İzleyicilerin kendi hayatlarından pek çok duyguyu bulacağı Dünya ile Benim Aramda dizisinin, içindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan bir kadının, sosyal medyada oynadığı ve ilişkisini ayakta tutan oyunu ve sonrasında yaşananları anlatıyor.

14 Haziran Salı Günü Yayınlanacak!

İzleyicilerin ilişkilerin insanlar üzerindeki etkisine ve ilişkiler yoluyla yaşadıkları büyük içsel değişimlere tanık olacağı dizi çok yakında Disney’de yerini alacak.

Çekimleri devam eden dizinin setinden ilk görüntüler izleyiciyle buluştu.
Kareler dizinin renkli dünyasını ima ederken, diziye olan merakı da giderek artıyor.

Disney Plus, yayına girmeden önce birçok etkinlikle kendini duyurmaya devam ediyor. 14 Haziran Salı günü açılacak olan platform, dün sabah Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen etkinlikte konuklara platform hakkında bilgi verdi. “Dünya ile Benim Aramda” serisinin ilk fotoğrafları Disney’in düzenlediği ve birçok film tutkununun hemfikir olduğu etkinlikte ortaya çıktı.

14 Haziran’da yayınlanmaya başlayan Disney Plus, tanıtım faaliyetlerine devam ediyor. Başrolünü Demet Özdemir’in oynayacağı Dünya ile Benim Aramda dizisini dizisi için yeni bir gelişme yaşandı.
Kerem Bürsin’in projeden çekilip Buğra Gülsoy ile anlaştığı öğrenildi. Demet Özdemir ile birlikte oynayacak olan Buğra Gülsoy, bir oyuncuyu canlandıracak.

Demet Özdemir, Kanal D’de yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 isimli komedi programına konuk oldu. Ünlü isim hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Demet Özdemir kimdir, kaç yaşındadır? Demet Özdemir aslen nereli, sevgilisi kim? Kariyerine Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle başlayan isim, Erkenci Kuş dizisiyle büyük bir çıkış yaptı.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir, Türk oyuncu, model ve dansçıdır. 26 Şubat 1992 doğumlu olan Özdemir, en çok Sana Bir Sır Vereceğim fantastik drama dizisindeki ‘Aylin’ karakteri ile tanınmaktadır.

Can Yaman’la birlikte rol aldığı Star TV’de yayınlanan erkenci kuş dizisi ile dünya arenasına adım attı.

Demet Özdemir, anne ve babasının üç çocuğunun en küçüğü olarak İzmit’te doğdu. Anne ve babası 7 yaşında boşandıktan sonra annesi ve kardeşleriyle birlikte İstanbul’a taşındı.

2013 yılında Mustafa Sandal’ın Ateş Et Unut klibinde rol alan Özdemir, kısa süre sonra Fox’un yeni dizisi Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde ilk partneri Ekin Koç ile Aylin karakterini canlandırdı.
Daha sonra Kurt Seyit ve Şura’da “Ayla” karakterini ve Tut Sözcüsü filminde “Demet” karakterini canlandıran Özdemir, ardından Star TV’nin Çilek Kokusu dizisinde “Aslı” karakterine hayat verdi.

2018-2019 yılları arasında Türk romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’ta Can Yaman ile birlikte “Sanem” karakterini canlandırdı. Bu dizideki rolüyle Başrolde En İyi Kadın Oyuncu, En İyi TV Dizisi (Can Yaman ile) ve Romantik Komedi Dalında En İyi Kadın Oyuncu dalında Lübnan Murex d’Or 2019’u kazandı. Kasım 2019’da Pantene Türkiye’nin marka elçisi oldu.

Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ile TV8’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderinde “Zeynep” rolünü oynadı. 25 Aralık 2019’da OG Medya tarafından gösterilen, Çağrı Bayrak’ın yönettiği dizinin senaryosunu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız romanından esinlenilmiştir.
Öte yandan Demet Özdemir, uzun süredir Oğuzhan Koç ile birlikte.

Başa dön tuşu