Magazin

Deniz Baysal Teşkilat Dizisinin Yoğunluğunu Bitirdi Ama Sorunlar Peşini Bırakmıyor!

TRT 1 ekranlarında seyircileri ile buluşan Teşkilat dizisi, sezon finali yapması ile birlikte oyuncuların tatil planları da merak konusu oldu.

TRT ekranlarında pazar akşamları seyircisiyle buluşan ve başarılı işlere imza atan Teşkilat dizisi son dönemlerde pek çok dizi severin favori isimleri arasındaydı. 2 sezonluk geçmişinde büyük bir başarı elde eden ve 3. sezonunda çeşitli değişikliklerle yeniden izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Teşkilat dizisi yeni sezonda merakla bekleniyor.

Değişiklik Ayrılık Getirdi

Dizinin sezon finali ardından yeni sezonda büyük ve köklü bir değişiklik yaşayacağı biliniyor. Bu nedenle bazı oyuncularla yolların ayrılması gerekti. Dizinin sürükleyici bir hikâyesi ve oyuncuların da kaliteli seçilmesi ile birlikte reytingler oldukça iyi geliyor. Ancak yeni sezonda pek çok önemli ismin yerine başka isimlerin katılacağı biliniyor.

Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman, Hakan Boyav gibi isimlerin artık dizide yer almadığı biliniyor. Yeni sezonda pek çok başarılı ismin diziye katılacağı beklenirken yeni sezonda farklı bir noktaya taşıyacak önemli isimlerden birisinin Deniz Baysal olacağı biliniyor.

Deniz Baysal basın mensupları ile yapmış olduğu röportajında Ankara’da gerçekleştirilen çekimlerde zorlu bir süreç yaşadığını kabul ederken soğuk havasından yakındı. Müzisyen olan eşi ile birlikte bir davette görüntülenen güzel oyuncu çekim sürecinin kendisi için zorlayıcı olduğunu belirtti.

Ankara’da gerçekleştirilen çekimlerin güzel olmasının yanı sıra soğuk havaya sahip olması onun için zorlayıcı olduğunu belirtti. Aynı zamanda her şeye rağmen keyifli olduğunu belirten Deniz Baysal en iyi şekilde 2. sezonu atlattıklarını yalnızca soğuk havanın zorladığını söyledi.

Eşi İle Görüşemeyecekler

Verdiği röportajda Teşkilat dizisi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan güzel oyuncu çekimler ve eşinin işi sebebiyle bir türlü görüşemediklerinden yakındı. Pandemi dönemiyle birlikte yasaklar yüzünden müzisyenlerin büyük sıkıntılar çektiğini belirten oyuncu kendisinin yoğunluklardan kurtulduğunu ancak eşinin yoğun sürecinin yeni başlayacağını söyledi.

Deniz Baysal yoğun sürecini atlattığını kendisinin döndüğünü ancak eşinin gideceğini belirtirken nasıl olacağını bilmediğini söyledi. Bir türlü görüşememekten şikâyet eden güzel oyuncu ağustos ayı ile birlikte yeniden Teşkilat dizisi için sete dönecek. Bunun yanı sıra yaz döneminde kocasının yoğun planları sebebiyle görüşmekte sıkıntı yaşayacaklarını açıkladı. Bu nedenle bir türlü yoğunlukları bitmediğinden yakınan güzel oyuncu durumların nasıl ilerleyeceğini bilmediğini söylemiş oldu.

Yaz tatili planları sorulan güzel oyuncu bu konuda herhangi bir plan yapmadıklarını anlatırken bir süre bu yoğunluğun ardından evde vakit geçireceğini söyledi. Eşiyle birlikte fırsatlar bulduklarında kısa tatiller gerçekleştireceklerini anlatan Deniz Baysal tatil ile ilgili planlarının henüz netleşmediğini açıkladı.
Güzel oyuncunun rol aldığı TRT 1 ekranlarında her pazar akşamı seyircisi ile buluşan başarıları yapım Teşkilat dizisi geçirmiş olduğu 2 sezon ile birlikte seyircilerden büyük beğeni topladı. 2 sezonluk önemli başarısı sonrasında 3. sezona hazırlanan Teşkilat dizisi köklü bir değişim yaşayacak bu değişim sonrasında yeniden izleyicileri ile buluşacak olan Teşkilat dizisi önemli isimler ile transfer gerçekleştirecek.

Teşkilat dizisinin yeni sezonda nasıl bir değişikliğe gideceğini ve bu değişikliğin beğenip beğenilmeyeceği merak konusu oldu. Pek çok önemli isim ile yollarını ayıran dizinin yeni sezonda hangi etkili isimleri kadrosuna katacağı merakla bekleniyor. Hikâyesini nedeniyle pek çok dizi severi ekran karşısına kitleyen dizi sezon finalinin ardından yeni sezonda bomba gibi gelecek gibi görünüyor. Dizinin sezon finali bölümünde yaşananlar seyircilerin yeni sezon ile ilgili merak duygularını daha da kabarttı.

Başa dön tuşu