Magazin

Demet Özdemir Gelinlik Provalarına Başladı!

Demet Özdemir bu günlerde büyük bir yoğunluk yaşıyor. Disney Plus için Dünyayla Benim Aramda dizisinin çekimlerinde yer alan oyuncu, düğün hazırlıklarıyla meşgul. Demet Özdemir ayrıca, yazın Aşk Taktikleri 2 filmi için Şükrü Özyıldız ile birlikte çalışacak.

Tüm bu yoğunluğun yanı sıra, ünlü oyuncunun yaz sonuna doğru sevgilisi Oğuzhan Koç ile evlenmesi bekleniyor… Demet Özdemir, setten sadece bir gün boş kaldığını ve perişan halde olduğunu söyledi. Oyuncu, “Bugün izinliydim ve daha uyandım. Biraz yorgun olabilirim. Düğün hazırlığı, set hazırlığı, birçok şey bir arada” dedi.
Demet Özdemir, Dünyayla Benim Aramda adlı yeni dizisi için yaptığı gizlilik anlaşmasını hatırlattı ve daha fazla ayrıntı veremeyeceğini açıkladı. Oyuncu, daha önce de söylediği gibi çekimlerin çok keyifli olduğunu söyledi. Bir muhabirin söylediği için dizide oynadığı karaktere İlkin adının verildiğini doğrulayan Demet Özdemir, hikayede gazeteci rolünde yer almadığını da söyledi.

Gizlilik Sözleşmesi Demet’i Zor Durumda Bıraktı!

Dizi hakkında herhangi bir detay vermeyen oyuncunun; İlkin isimli karakteri canlandıracağı ortaya çıktı. Dizi haklında çok fazla detayı dile getirmeyen Özdemir; “Dergi doğru ama gazeteci değil. Sen söyle ama ben doğru veya yanlış diyemiyorum.” Dedi.

Oyuncu bu sözleriyle ilk kez aslında ne kadar katı bir gizlilik anlaşması yapıldığını gözler önüne serdi. Oyuncu, “Çekimlere uzunca bir zaman önce başladık, daha da önümüzde zamanımız var. Eğleniriz, çalışmayı severiz ama en önemlisi seyircinin takdiridir.”

İlkin karakterine hayat veren ve bir dergi sahibi olarak izleyici karşısına çıkacak olan Demet Özdemir, ilk olarak Dünyayla Benim Aramda dizisinin çekim sürecinin bitmek üzere olduğu bilgisini aktardı.

Bu yoğunluklar arasında 1-2 gün izin alabileceğini ancak fazla zamanı olmadığını açıklayan oyuncu ayrıca çok meşgul olduğunu da açıkladı.

Oğuzhan Koç’un da yoğun bir konser programı olduğunu hatırlatan Demet Özdemir, çok iyi ve mutlu bir şekilde bir araya geldiklerini de belirtti.

Oyuncu, “Ben de çok güzel şeyler yaşıyorum. İlişki içerisinde; eğer iyi anlaşırsan, eğer şanslıysan, bu benim için iyi. Bu yüzden mutluyuz.”

Kendini şanslı olarak nitelendiren Demet Özdemir de 14 Haziran’da Disney Plus’ın özel gecesine hazırlanıyor.
Henüz gelinlik provalarına başlamayan oyuncu, herkesin fikrini duyduğunu belirterek, düğünün mekan olarak İstanbul’da yapılacağını da sözlerine ekledi.

Demet Özdemir’in Hayat Hikayesi

Anne ve babası 9 yaşında boşanmış olan Demet Özdemir, ablasının maddi-manevi çabalarıyla eğitim hayatını başarıyla tamamlamıştır. 1,5 yıl boyunca şarkıcı Bengü’nün dans takımında yer alan ünlü oyuncu, 1 yıl boyunca Anadolu Efes basketbol takımının “Efes Kızları” takımıyla parklarda dans etti. İşte Demet Özdemir’in biyografisi…
Demet Özdemir verdiği bir röportajda dans okulu açmak ve dansla hiç bağlantısı olmayan çocuklara dans dersi vermek istediğini belirterek, “Dans etmek benim için özgürlüktür. Kapa çeneni, gül ve ağla. Vücuduma inan, güven ve güçlü hisset, dans et. Onun sayesinde öğrendim. Dansla tanıştığımıza sevindim. Vücudumu seviyorsam en büyük sebebi dans etmektir” dedi. Anne ve babası boşanınca annesi ve ablası ile birlikte İstanbul’a yerleşti. Demet Özdemir lise mezunudur.

2014 yılında babasıyla ilişkisi hakkında verdiği bir röportajda, “Yıllardır görüşmüyoruz ama kısa süre önce tekrar bir araya geldik. Ama bizden nefret ettiğini veya bizi sevdiğini hiç düşünmedim. O sadece çok ısrarcı.”
Şarkıcı Bengü’nün dans ekibine katıldı. Daha sonra 2012-2013 yıllarında Anadolu Efes basketbol takımının amigo kızlarında dansçı olarak yer aldı.

2011-2013 yılları arasında Studio Players’da oyunculuk eğitimi aldı. Mustafa Sandal’ın “Ateş Et” ve “Unut” şarkılarının kliplerinde seslendirdi.

Başa dön tuşu