Güncel

Demet Akalın’dan Şaşırtan Zam Çıkışı

Demet Akalından kola zammı çıkışı Kolalara zam mı geliyor?

Demet Akalın’dan Şaşırtan Zam Çıkışı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın son zamanların en dikkat çeken isimlerinden biri. Girdiği polemiklerle gündeme gelen Demet Akalın son olarak gazlı içeceklere zam geleceğini iddia etti. Bu sebeple marketlerde gazlı içeceklerin sakladığını iddia etti. Ünlü şarkıcı Demet Akalın zam paylaşımı ile takipçilerinin dikkatini çekti.

Polemiklerin kadını olarak bilinen ünlü şarkıcı Demet Akalın sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri. Akalın, Ata Benli adındaki sosyal medya fenomeninin “Kola dahil tüm gazlı içeceklere yüksek miktarda yeni ön ek zam gelecek. Raflarda göremezseniz şaşırmayın…” şeklindeki paylaşımının ardından kendini tutamadı.

Başarılı şarkıcı Demet Akalın kola ve fanta, gazoz gibi gazlı içeceklere zam geleceğini duyunca yaşadığı bir olayı takipçileri ile paylaştı. Ünlü şarkıcı Akalın önce Ata Benli’ye “Göremedim şu an” şeklinde cevap vererek dikkat çekti. Ardından Demet Akalın gazoz ve kola almak için markete gitti. “Markettekiler Cola ve gazoz yok dediler! ‘Niye ‘dedim, ‘zam gelecek saklıyorlar’ ifadelerine yer vererek takipçileri ile durumu paylaştı.

Ünlü şarkıcı iki gün önce Bodrum’da sezonluk ev kiraladı iddiaları ile gündeme geldi. Sahneden kazandığı paraları gayrimenkul yatırımına yatıran ünlü şarkıcı konser sezonunun açılması ile beraber yatırımlarını arttırdı. İddiaya göre Demet Akalın Bodrum’dan arsa baktı. Aynı zamanda da bir villayı sezonluk kiraladı. Okan Kurt ile ayrıldıktan sonra yeniden evlenme kararı alan Demet Akalın yazlık villa için Yalıkavak’ı tercih etti. Yeni villaya 12 Milyon TL ödediği iddia edildi. Haziran ayı itibarı ile bu villaya yerleşecek olan Demet Akalın hakkındaki iddiaların arından yazı nerede geçireceğini açıklamadı.

Söylenene göre ünlü şarkıcı Demet Akalın kızı Hira ve ailesi ile beraber Bodrum’a giderek bütün yazı orada geçirmeyi planlıyormuş. 50 yaşındaki Demet Akalın Aleyna Tilki ile de girdiği diyalog ile gündeme gelmişti.

Başa dön tuşu