Güncel

Defne Samyeli’nin Sahne Şovu Tepki Topladı

Ünlü sunucu Defne Samyeli bilindiği gibi oyunculuğun ardından şarkıcılığa da el attı. Hayranları tarafından beğeniyle dinlenen Samyeli’nin sahne şovunda eteğini fırlatıp atarak programına mayosuyla devam etmesi sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Televizyonculuk kariyerine sunucu olarak başlayan ve yıllarca ana haber bülteni sunan Defne Samyeli, oyunculuğun ardından şimdide sahnelerde boy gösteriyor. Şarkıcılık kariyerinde de oldukça başarılı olan Samyeli’nin sahne şovu ise bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki topladı.

Şarkıcılık kariyerini hızla geliştiren Defne Samyeli bir özel mekanda sahne aldı. Onu izlemeye gelen hayranlarıyla birlikte güzel bir gece geçiren Samyeli, sahne şovunun bir kısmında özel tasarlanmış eteğini çıkardı ve fırlattı. Sahnesinin geri kalanını mayosuyla tamamlayan Samyeli’nin bu hareketi sosyal medyada yayınlandı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Samyeli’nin eteğini çıkarıp fırlatmasına tepki gösterdi.

Defne Samyeli söz konusu gecede sahneye derin göğüs dekolteli, derin yırtmaçlı ve yerlere kadar uzayan bir eteği olan elbisesiyle çıkmıştı. Bu haliyle de göz alıcı güzelliğe sahip olan Defne Samyeli, sahne şovunun ilerleyen kısımlarında elbisesinin eteğini çıkararak fırlattı. Bu şov için özel hazırlanan eteğini tek hamlede üzerinden alan defne samyeli, ardından son zamanların sahne modası olan mayosuyla sahnesini tamamladı.

Defne Samyeli’yi izlemeye gelenler ve oradaki hayranları bundan rahatsız görünmedi. Ayrıca sosyal medyada Samyeli’yi çok güzel bulduğunu ifade eden bir çok paylaşım da yapıldı. Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları, Samyeli’nin hem sahne şovunu müstehcen buldu hem de kıyafetini fazla açık.

Başa dön tuşu