Güncel

Dark Ekibinden Nefesleri Kesen Yepyeni Bir Dizi Daha Geliyor

Ekranların en sevilen yapımları arasında yer alan Dark ekibi bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Dark’ in yapımcılarından beyinleri yakacak olan yepyeni bir dizi daha geliyor. Gündeme bomba gibi düşen bu haber Dark’ in tutkunlarını bir hayli sevindirecek. Yeni dizi ise dizi platformu olan Netflix üzerinden yayın hayatına başlayacak. Dark’inin yaratıcılarından nefesleri kesecek olan yeni bir proje daha ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yaratıcılar bu dizi üzerinde çok hızlı çalışmalar yapmaya devam ederken flaş ve sürpriz dizi ile ilgili gündem yaratacak olan ilk fragmanda yayınlandı. Yayınlanan fragman ise şimdiden gündeme oturmayı da başardı. Dark’ine benzer olan dizi sükse yaratacak.

Darkin Yaratıcılarından Beyin Yakan ve Nefes Kesen Yeni Bir Dizi Ortaya Çıktı

Ünlü Dark ekibinden beyinleri yakacak ve nefeslerin kesilmesine neden olacak yepyeni bir proje daha geliyor. Gündemi sallayan bu gelişmeyle birlikte yeni dizi Netflix ekranlarında yer alacak. Dark ekibi ve Dark’in yaratıcılarından gelen bu yeni dizi beyinlerin yanmasına neden olacak. Dark ekibi tarafından hazırlanan söz konusu dizinin ilk bölüm fragmanı dizi basınında kaos etkisine neden oldu. Geniş bir seyirci kitlesine hitap eden ve oldukça başarılı sonuçlar elde eden Dark ekibi yepyeni bir proje ile geliyor. 1899 ismi ile piyasaya çıkmaya hazırlanan dizi ise tam anlamıyla beyinlerin yanmasına neden olacak.

Yeni Dizinin İlk Bölüm Fragmanı Tıklanma Rekorları Kırıyor

Dizi platformu olan Netflix yepyeni projeler ile dikkat çekmeyi başarıyor. Yeni dizisin ilk bölüm tanıtımları ise Netflix resmi instagram sayfası üzerinden paylaşıma açıldı. 1899 için paylaşılan tanıtımlar ise tam manasıyla tıklanma ve izlenme rekorları kırıyor. Dizi ile ilgili ilk ve yeni görüntüler sayfa üzerinden paylaşıldı. Yeni dizi fragmanı ile de seyircilerden tam not almayı da başarıyor. Dark dizisi ile gündeme gelen ve başarılarını da kanıtlamış olan Baarn bo Odar ve Jantje Friese’in yeni dizisi olan 1899 ile ilgili yeni bölüm tanıtımı dün akşam saatlerinde yapıldı. Dizi şimdiden gündeme oturmayı da başardı.

Dark İle Eşdeğer Olan Yeni Dizi 1899 Fırtınalar Estirmeye Geliyor

Ünlü dark dizisi ile benzer olduğu iddia edilen yeni Netflix dizisi 1899 fırtınalar estirmeye geliyor. Yayınlanan ilk bölüm fragmanında bu kanaate varılan sahnelerin olduğu gözlemleniyor. Yeni Netflix dizisinde Dark oyuncularından olan isimlerde rol alıyor.

Andreas Pietschmann başrollerde yer alıyor. Bu ünlü isim Dark isimli yapımda da başrollerde yer alıyordu. Yeni dizi 1899 da yine bu başarılı ismin rol alacağı ortaya çıkıyor. Dark dizisine benzer bir yapım olan yeni dizi ise yine beyinlerin yanmasına ve nefeslerin tutulmasına da neden olacak. İlk bölüm tanıtımı yapılan dizi çok yakın bir zamanda Netflix ekranlarında başlayacak.

Sırlarla Dolu Olan Netflix Dizisi 1899 Yakın Bir Zamanda İzleyicilerle Buluşacak

Yapılan yeni tanıtımlarla birlikte 1899 dizisinin sırlarla ve gizemlerle dolu olduğu anlaşılıyor. Sırlarla dolu Netflix dizisinin yakın bir zamanda start alacağı belirtiliyor. Yeni dizi ise farklı bir sistem olan volüme sistemi ve teknolojisi ile çekiliyor. 1899 dizisinin ise resmi olarak ilk fragmanı yayınlandı. Netflixin resmi instagram hesabı üzerinden yeni ve iddialı dizinin fragmanı da yayınlandı. 1899 yıllarını anlatan dizide göçmenleri taşıyan bir vapurda yaşanan olaylar ele alınıyor. Vapur ise Amerika ya doğru yol alıyor. Yeni Netflix dizisi olan 1899 beyinlerin yanmasına ve nefeslerin tutulmasına neden olacak.

Başa dön tuşu