Güncel

Danla Bilic Eski Sevgilisi İle Barıştı. Danla Bilic’den şok hamle

Danla Bilic ve Yusuf Engin barıştı mı? Danla Bilic eski sevgilisi ile barıştı mı?

Danla Bilic Eski Sevgilisi İle Barıştı. Danla Bilic’den şok hamle. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic eski sevgilisi ile yeniden barıştığını açıkladı. Ünlü fenomen kozmetik sektöründe faaliyet gösteren iş insanı Yusuf Engin ile ilişkisini bitirdiğini Nisan ayında açıklamıştı. Youtuber ve sosyal medya fenomeni olan Bilic, eski aşkı Yusuf Engin ile barıştığını açıkladı. İşte merak edilen detaylar…

Yayınladığı makyaj videoları ve sert üslubu ile popülerlik kazanan ünlü fenomen Danla Bilic, Berat Demir’le yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman’la aşk yaşamıştı. Ünlü fenomen ardından Poyraz Teoman’la da ilişkisini bitirip Yusuf Engin ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkili aşklarını sosyal medyadan da aktif bir şekilde gösteriyordu. Fenomen Bilic dün attığı tweet ile herkesi şaşırttı. “Exten next olur mu deniyorum sizin için” diye soran ünlü isim, Yusuf Engin ile 4 aylık ayrılığın ardından barıştığını sevenleri ile paylaştı. Yaptığı paylaşım hayranları tarafından fazlasıyla ilgi çekti.

6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşım yapan Danla Bilic “Komik adamdır” deyip Yusuf Engin ile çekildiği fotoğrafı paylaştı. Geçen aylarda kendisine yöneltilen evlilik sorusuna verdiği cevapla gündem olmuştu. Danla Bilic “Evlilik için çok diri ve gencim.” açıklamasında bulunmuştu. Danla Bilic’in eski sevgilisi ile barışması magazin gündeminde dikkat çekti.

DANLA BİLİC KİMDİR?

Gerçek adı Neslihan Damla Akar olan Danla Bilic 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümü eğitimi almaktadır. Youtube’de makyaj videoları paylaşarak ünlü olmuştur. Videolarına farklı isimler vererek dikkat çeken Bilic, gezi vlogları da çekmiştir.

165 cm boyu olan Danla Bilic 61 kilodur. Terazi burcu olan Danla Bilic birkaç markanın reklam yüzü olmuştur. Özellikle ünlü şampuan markasının yüzü olmakla büyük başarı elde etmiştir.

YUSUF ENGİN KİMDİR?

Engin Grup Parfüm şirketinin hissedarı olan Yusuf Engin Engin Grup Holding’in yönetim kurulu başkan yardımcısıdır. Bahçeşehir Üniversitesi mezunudur. Aslen Rizeli olan Yusuf Engin daha önce sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile aşk yaşamıştı. İkili 4 aylık ayrılığın ardından yeniden barıştı.

Başa dön tuşu