Güncel

Cumhuriyet Temalı Eserler Beylikdüzü’nde Sergilenecek

Beylikdüzü, Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak düzenlenen resim çalıştayıyla sanatseverleri bir araya getiriyor. 11 gün sürecek çalıştayın ardından hazırlanan eserler, sanat meraklılarına sunulacak.

Beylikdüzü’nde Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Resim Çalıştayı Başladı.

İstanbul Beylikdüzü’nde, Cumhuriyet’in 100. yılı onuruna düzenlenen 8. Beylikdüzü Resim Çalıştayı’nın açılışı gerçekleşti. 11 gün sürecek olan bu çalıştayın sonunda ortaya çıkacak olan sanat eserleri, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Galeri Bedri Rahmi Sergi Salonu’nda sanatseverlere sunulacak.

Sanatseverler ve Sanatçılar Çalıştayda Buluştu

Bu özel çalıştayın açılışına Beylikdüzü Belediye Başkanı Müslüm Akülker’in yanı sıra, sanatçılar Durmuş Bahar, Eda Çığırlı, Gölge Artizm, Hande Ünver ve Sema Bicik gibi isimler de katıldı. Çalıştayda, dijital sanat, grafiti, kolaj ve illüstrasyon gibi birçok farklı sanat dalında eserler hazırlanacak.

“Cumhuriyet’in 100. Yılına Yakışır Bir Sergi”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Müslüm Akülker, çalıştayın açılış konuşmasında Cumhuriyet’in 100. yılı anısına değerli etkinliklerle anacaklarını vurguladı. Ressam Sema Bicik, Beylikdüzü’nde sanatın önemli bir yere sahip olduğunu ve Cumhuriyet’in 100. yılına özel hazırlanan eserlerle bu önemin bir kez daha ortaya konulacağını belirtti.

Takip Et

Başa dön tuşu