Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Rapçi Resul Aydemir’e Şaşırtan Sözler: Raptiye rap rap

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Rapçi Resul Aydemir’e Şaşırtan Sözler: Raptiye rap rap. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar davetine birçok ünlü isim katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her sene iftar için verdiği davette bu kez popüler isimler yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Rapçi Resul Aydemir’e Şaşırtan Sözler: Raptiye rap rap. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar davetine birçok ünlü isim katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her sene iftar için verdiği davette bu kez popüler isimler yer aldı. Her sene katılanların yanında yeni katılan isimler de oldu. Sosyal medya fenomenleri ve rapçilerin de katıldığı gecede ilgi çekici anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetiyle ünlülerin katıldığı iftarın yankıları sürüyor. Son olarak Rap sanatçısı Resul Aydemir bir paylaşım yaptı ve Erdoğan’ın kendisini görünce ne dediğini söyleyen Resul Aydemir şaşırttı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iftar davetine şarkıcı Demet Akalın, sunucu Hakan Ural, sosyal medya fenomeni Merve Özkaynak gibi isimler katıldı. Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı’nda sanatçı, oyuncu ve sosyal medya fenomenleri ile iftar programında buluştu. Erdoğan’ın davet listesinde rapçi Resul Aydemir de yer aldı. Düzenlenen davete katılanlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bu seneki davette Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Coşkun Sabah, Demet Akalın, Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Şafak Sezer Umut Akyürek, Müşerref Akay, Yonca Evcimik, Hülya Koçyiğit, Ahmet Selçuk İlkan, Metin Şentürk, Gamze Özçelik, Alişan ve Şükriye Tutkun gibi ünlü isimler de katıldı. Davete rapçi Resul Aydemir, Twitter hesabı üzerinden Erdoğan ile aralarında geçen diyaloğu anlattı. Erdoğan ile aralarında geçen diyaloğu takipçileri ile paylaşan Aydemir sözleri ile herkesi şaşırttı.

Resul Aydemir, Erdoğan’la olan fotoğrafını “Anlat bakalım ‘Raptiye Rap Rap’ demez mi bir de. Senin aklında gönlünde yerimiz olması bizim için şereftir Reisim” notuyla paylaşımda bulundu. Resul Aydemir’in bu paylaşımı sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Takipçileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve rapçi Resul Aydemir arasında olan diyaloğu oldukça dikkat çekici ve eğlenceli buldu.

Erdoğan’ın bu seneki davetine katılan ünlü isimler arasında yer alan rapçi Resul Aydemir sözleri ile herkesi şaşırttı. Twitter üzerinden yaptığı paylaşım fazlasıyla dikkat çekti. Ünlü rapçi davetten memnun kaldığını da sözleri ile ifade etti. Erdoğan’ın “Raptiye rap rap” sözleri ise fazlasıyla dikkat çekti. Twitter üzerinden yapılan bu teşekkür gündem oldu.

Başa dön tuşu