Güncel

Ceren Moray Toparlanmaya Çalıştığını Dile Getirdi!

Ceren Moray Toparlanmaya Çalıştığını Dile Getirdi! Ceren Moray eski eşi ile boşanmaları ardından toparlanmaya çalıştığını dile getirdi. En kısa sürede atlatacağım şeklinde ifadelerde bulundu..

Ceren Moray Toparlanmaya Çalıştığını Dile Getirdi! Ceren Moray eski eşi ile boşanmaları ardından toparlanmaya çalıştığını dile getirdi. En kısa sürede atlatacağım şeklinde ifadelerde bulundu..

2017 senesinde Nico Brun ile evlenen Ceren Moray geçtiğimiz ay evliliğini sonlandırmıştı. Ceren Moray ayrılık sonrasında ilk kez kameralar karşısına geçerek kendini ifade etti. Ayrılık sonrasında henüz kendisine gelemediğini dile getiren başarılı oyuncu, “Toparlanmaya çalışıyorum. En kısa sürede atlatacağım.” şeklinde kendisini ifade etti.

Demet Evgar ve Levent Babataş çiftinin düğününe katılan Ceren Moray, boşanma sonrasında ilk kez kameralar karşısına geçerek kendisini ifade etti. Kameralar karşısında basın mensupları ile sohbet eden başarılı oyuncu Ceren Moray ” Demet her şeyin en iyisini hak ediyor. Çok mutlu olsunlar.” ifadelerini kullandı.

2017 senesinde Fransız eşi Nico Brun ile yollarını birleştiren başarılı oyuncu Ceren Moray geçtiğimiz ay 5 yıllık evliliklerini sonlandırmışlardı. 36 yaşında olan başarılı oyuncu Ceren Moray, eski eşi ile boşanmaları hakkında sorulan sorulara, “Ben toparlanmaya çalışıyorum. En kısa sürede atlatacağım.” şeklinde kelimelerle kendisini ifade etti.

2017 senesinde eski eşi Nico Brun ile Bodrum’ da nikah masasına oturan başarılı oyuncu Ceren Moray, tanışma hikayelerini anlatmıştı.

Başarılı oyuncu Ceren Moray eski eşi Nico Brun ile Barcelona’ da tanıştık, turist olarak geldiğimiz bu şehirde geçirecek kısa bir vakitlerinin kaldığını, İstanbul’ a döndüğünde ise bavullarını havalimanında unutmuş olduğunu havalimanından gelen telefon ile fark ettiğini dile getirdi. O derece akıl yitirmiştim yani diyerek eklemelerde bulundu.

Sonrasında ise, daha o gün Nico beni aradı, İstanbul’ a geleceğini söyledi o an çok gerildim. O büyünün bozulmasını istemiyordum çünkü, sözleri ile o anki heyecanını dile getirdi.

Nico geldiğinde ikimiz de nasıl davranacağımızı bilmiyorduk diyerek ifadelerine devam etti. Bir süre sonra “Bu kızın peşinden gitmeseydim hayatım nasıl olurdu?’ diye düşünmek benim için çok yorucu.” şeklinde bir söz dile getirdi.

Bende ona bugün aşık oldum diyerek sözlerine devam etti. Sonrasında ikimiz için de uzun ve maddi manevi zorlayıcı seyahat zinciri başladığını ardında da evlendiklerini dile getirdi.

Başa dön tuşu