Güncel

Erşan Kuneri gerçekte kimdir? Gerçek bir hikaye mi?

Netflix platformunda izleyicilerin beğenisine sunulan Cem Yılmaz imzalı Erşan Kuneri dizisi ilk yayına çıktığı günden itibaren gündemden düşmüyor. Diziyi seyredenlerin akıllarında ki tek soru Erşan Kuneri gerçekte kimdir oluyor.

Erşan Kuneri gerçekte kimdir ortaya çıktı. 13 Mayıs’ta Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan Erşan Kuner dizisine eleştiri ve övgü mesajları peş peşe yağarken Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği daha önce Gora dizisiyle hayatımıza giren Erşan Kuneri gerçekte kimdir uzun süredir merak ediliyordu. Cem Yılmaz son dakika açıklaması ile Erşan Kuneri karakterinin sırrını deşifre etti.

ersan-kuneri.jpg

Türkiye’nin son günlerde sosyal medyada en çok gündem olan konular arasında yerini koruyan Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi isimler canlandırdıkları karakterler ile 8 bölümden oluşan dizi-film tadındaki komedi hakkında beğenenler kadar eleştirenlerde ilgi odağı olmaya devam ediyor.

fsagv-cxsaatqe2.jpg

Erşan Kuneri gerçekte kimdir?

Cem Yılmaz’ın Gora filminde donla sevişecekler sözüyle hafızalara kazınan Erşan Kuneri karakteri günümüze Netflix dizisi olarak döndü. Erşan Kuneri karakteri gerçekte kimdir, hikayesi nedir ilk günden beri en çok merak edilen konuların başında gelirken reklam ve tanıtım çalışmalarını sürdüren Cem Yılmaz; Erşan Kuneri karakterine dair Babanızın arkadaşı mı sorusuna “hayır ama babamın Erşan diye arkadaş var” cevabını verdi.

ftab7wfwaaa6x4m.jpg

Erşan Kuneri isminin oyuncu Sean Connery’den esinlenme olduğunu söyleyen Yılmaz, karakterin seyirci tarafından sevildiğini görünce Erşan Kuneri karakterini zamanla değiştirmeye ve bizlere farklı zaman dilimlerinde göstermeye karar vermiş.

Henüz sırrı çözülemeyen Erşan Kuneri karakterinin tamamen kurgu olduğunu ifade eden Cem Yılmaz; Erşan Kuneri dizisiyle ilgili pek çok merak edilen sorulara cevap verdi.

Sürekli aynı oyuncularla çalıştığı için eleştiriler geldiğini aynı zamanda projelerine son dönemde özen gösterilmemiş aceleye getirilmiş olarak niteleyenlere cevaben; Set işinin önemini vurgulayarak çalışacağı kişileri önceden belirlediğini ve son film ve dizi projesi için uzun süre emek harcadığını dile getirdi.

Başa dön tuşu