Güncel

Cem Belevi’nin Açıklaması Olay Oldu: Yaz sonuna kalmadan İrem’i şutlarım

İrem Derici ve Cem Belevi arasında ne oldu? Cem Belevi İrem Derici’yi aldattı mı? İrem Derici’den şok açıklamalar

Cem Belevi’nin Açıklaması Olay Oldu: Yaz sonuna kalmadan İrem’i şutlarım. Ünlü şarkıcı İrem Derici ve Cem Belevi aşkı olaylı bir şekilde bitti. Derici ihaneti öğrendikten sonra sosyal medya paylaşımı ile gündem olmuştu. İrem Derici yaptığı paylaşımda “Saltanat sona erdi çeyrek popçu! Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.” şeklinde konuştu. Başarılı şarkıcı İrem Derici’nin gönderisinin ardından ikili magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden oldu.

İbo Show Yılbaşı Özel’e konuk olan Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, “3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar” ifadelerine yer vermişti. Cem Belevi ise özel hayatı hakkında konuşmayı sevmediğini belirterek “İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum bunu. Ben işimle, gücümle zaten ilgileniyorum. Böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum” ifadelerine yer vermişti. Bir barışık bir dargın olan ikili yeniden ayrıldı. Amsterdam tatili dönüşü kavga edip ilişkilerini bitirme kararı almıştı.

İddia edilene göre Cem Belevi, model Nergis Nesrullayeva ile yasak aşk yaşadı ve İrem Derici bunu öğrendi. Bu sebeple sosyal medya hesabından “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.” mesajını paylaştı. Cem Belevi’nin yaptığı “Çok değerli bir meslektaşım var, çok güzel de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz ilişki yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi?” ifadelerine yer vermişti. Belevi İrem Derici’yi hala sevdiğini ve saygı duyduğunu belirtti.

İrem Derici ise sosyal medya hesabından önce Über samimiyetsiz açıklamayı izledim de… Ben bi’ kaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin?” şeklinde paylaşım yaptı. Bir süre sonra da Derici “Yaz sonuna kalmaz İrem’i şutlarım zaten, şu takvimi bi’ doldurayım şimdi kötü çocuk imajı çizemem” mi olsun ilk konumuz yoksa alevler attığın influencer’lar mı sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya bana fark etmez.” ifadelerine yer verdi. İrem Derici açıklamaları ile Twitter’da gündem oldu.

Başa dön tuşu