Güncel

Cem Belevi’den İrem Derici Açıklaması Aldattı Mı?

Cem Belevi İrem Derici’yi aldattı Mı? Cem Belevi’den şok açıklama

Cem Belevi’den İrem Derici Açıklaması Aldattı Mı? Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici daha önce Belevi’yi affetmişti. İlişkisine ikinci bir şans veren ünlü şarkıcı gündeme gelen iddialarla şaşırttı. Ayrılık sonrası şarkıcı İrem Derici, eski sevgilisine söyledikleri ile gündem oldu. Cem Belevi, Derici’yi aldattı mı? İlk kez konuştu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile aşk yaşayan Cem Belevi’nin ayrılık açıklaması çok konuşulacak. Ünlü çift geçen ay Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a gitmişti. Çift bir kaçamak yapmıştı. Bir dargın bir barışık olan çift yine ayrıldı. Cem Belevi hakkında ortaya atılan iddia herkesi şaşırtmıştı. İrem Derici’nin sosyal medyadan “Saltanat sona erdi çeyrek popçu! Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.” şeklinde paylaşımda bulunmuştu. Başarılı şarkıcı İrem Derici’nin gönderisinin ardından Cem Belevi ilk kez konuştu. İrem Derici’nin bu sözleri Cem Belevi’nin aldattı iddialarına karşın mı söylendi merak ediliyordu. İşte Cem Belevi’nin açıklaması…

Cem Belevi bir açıklama yaptı. Cem Belevi açıklamasında “Aslında biz sizin zannettiğinizden daha önce ilişkimizi noktaladık. Fakat bunu istemedi paylaşmak kendisi benden rica etti özel bir sebebi var. Bende kalacak. Karşımda bir kadın var her şeyden önce çok değerli bir meslektaşım var” ifadelerine yer verdi. Açıklamasına “Artık onu ne öfkelendirdi ise bilmiyorum bir şeyler paylaşmış ama ben kendisini çok sevdim. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, hisleriyle hareket eden adam gibi seven bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum yok aldatma… Böyle bir şey yok! Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hâlâ çok seviyorum onu. Onun yüreğiyle ağzından fevrice çıkanlar bir olmaya bilir ben takılmıyorum söylediklerine… Kendisini aldatmadım.” ifadelerine yer verdi. Cem Belevi’nin bu açıklaması magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Cem Belevi daha önceki bir açıklamasında “Birden fazla kez aldatan partneri affetmek normal midir?” şeklindeki soruya “Bana göre normal değildir tabii ki… Ama normalleştirebilirdim de… Beylik beylik konuşmak kolay da yaşayınca öyle olmuyor.” şeklinde verdiği cevapla dikkat çekmişti.

Başa dön tuşu