Güncel

Çayırova’da yeni halı sahalarda çalışmalar tam gaz

Çayırova Belediyesi’nin ilçeye kazandıracağı yeni halı sahalarda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, tamamlanan 5 halı sahaya eklenecek 7 halı saha için çalışmalarını hızlandırdı.

KOCAELİ (İGFA) – Çayırovalı gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimleri için büyük çaba harcayan ve bu kapsamda ilçeye yeni spor alanları kazandıran Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçeye ek olarak 10 yeni halı saha kazandıracaklarını duyurdu. 2 adet tamamlanmış halı saha.

Cemal Murat Parkı ve Kuştepe Stadı arkasında inşa edilen 3 halı saha olmak üzere toplam 5 halı saha tamamlandı. Çayırova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, inşaatı devam eden 7 halı saha için çalışmalarını hızlandırdı. Akse Mahallesi 555. Sokak’ta Şekerpınar Stadı ve Fatih Sultan Mehmet Parkı arkasında inşa edilen halı sahalarda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

8 BİN 800 METREKARE SPOR ALANI

Akse Mahallesi 555’inci Sokak’ta inşa edilen halı sahanın çim serme işlemi tamamlanırken, son düzenlemelerle birlikte vatandaşların kullanımına açılacak. Ayrıca Fatih Sultan Mehmet Parkı ve Şekerpınar Stadı’nın arkasında inşa edilen halı sahalarda da çalışmalar yoğunlaştırıldı. Tüm halı sahaların inşaatının tamamlanmasının ardından ilçeye toplam 12 yeni halı saha eklenecek ve böylece ‘Spor Kenti Çayırova’ya toplam 8 bin 800 metrekare yeni spor alanı eklenmiş olacak.

Başa dön tuşu