Magazin

Can Yaman İtalya’da Hollywood Ünlüleri İle Film Festivalinde

Oyunculuk kariyerine uzun süredir İtalya’da devam eden ünlü oyuncu Can Yaman, artık sadece Türkiye’nin değil İtalya’nın da en sevilen ve popüler oyuncularından biri haline geldi. Bay yanlış, inadına aşk, dolunay, erkenci kuş gibi birbirinden güzel dizilerde başrol oynayan Can Yaman, erkenci kuş projesinden beri İtalya da ilgiyle izleniyor.
Oyunculuğun yanı sıra avukat olan ünlü oyuncu oyunculuk tutkusunun ağır bastığını bu nedenle Türkiye’de bir hukuk bürosu olmasına rağmen oyunculuğa devam ettiğini belirtmiştir. Ünlü oyuncu Can Yaman’ın İtalya’da gerçekleşecek olan film festivalinde Hollywood ünlüleri ile birlikte yer alacağı söyleniyor.

Can Yaman’ın Yeni Projesi

İtalyan lisesi mezunu olan Can Yaman’ın çok iyi derecede İtalyanca konuştuğu biliniyor. İtalyanlar tarafından çok sevilen ve beğenilen ünlü oyuncu İtalya’daki projeleri ile de adından sıkça bahsettiriyor. 2020 yılından beri İtalyan bir yapım şirketi ile de anlaşma yapan Can Yaman birbirinden özel yapımlarla kamera karşısına geçiyor.
Türkiye’de birbirinden güzel projelerde yer alan Can Yaman geçtiğimiz yaz yayımlanan Bay Yanlış dizisinde istenilen reytinge ulaşılamadığından dizinin final yapmasının ardından İtalya’da yeni bir proje için İtalya’ya gitmişti.

Can Yaman, Türkiye’deki en son projesi Bay yanlış dizisinden beri İtalya’da birbirinden farklı projede yer aldı.

İspanya gibi daha birçok ülkede hayranları olan Yaman, İtalya’da da ilgi ve beğeni ile izleniyor. Can Yaman’ın Türk ve İspanyol hayranlarına İtalyanlarda eklendi. Ünlü oyuncu şimdi ise yakın zamanda çekilecek olan El Turco adlı Disney Plus için çekilecek olan yeni dizinin başrol erkek oyuncusu olarak Türkiye’ye döndü.

Ünlü Oyuncu Dünya Starları İle Sardinya Festivalinde!

Türkiye’deki hayran kitlesinin yanı sıra İtalya’da da ünlenen yakışıklı oyuncu Can Yaman İtalya’nın önemli festivallerinden biri olan Sardinya film festivali etkinliğine katılmak için Sardinya adasına yolculuğa çıkacak. Henüz yeni başlayan Sardinya festivaline Haziran’ın 12’sine kadar sürecek.
Dünyanın pek çok farklı ülkesinden filmlerin yarış içerisinde olduğu bu önemli festivalde Naomie Harris, palma, Josh Hartnett gibi dünya çapında ünlü olan pek çok ünlü isim katılım sağlayacak. Can Yaman’ın da katılacağı bu önemli festival Sardinya adasında gerçekleşecek.

Can Yaman’ın Yeni Projesi El Turco

Festival heyecanı devam ederken Can Yaman El Turco isimli yeni projesi için hazırlıklara devam ediyor. El Turco’da ki yeni rolü için spor salonlarından çıkamayan Can Yaman yarı kurgu yarı gerçek hayat hikayesinden esinlenerek anlatılan hikâyenin El Turco karakterine hayat verecek.

El Turco dizisinde ünlü oyuncu Can Yaman Osmanlı akıncısı El Turco karakterini canlandıracak. Dizi, ikinci Viyana kuşatması sonrasını anlatmaktadır. Can Yaman’ın yaz aylarında El Turco dizisinin çekimleri için Türkiye’de bulunması planlanıyor.

Yeni Projesinde Can Yaman’ın Partneri Kim Olacak?

Ay yapımın çekeceği El Turco dizisinin senaristinin Kerem Deren olduğu biliniyor. Yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar yer alacak. Dizi ile ilgili çalışmalara başlanmış durumda ve Yaman’ın hayranları tarafından ilgiyle bekleniyor. Aynı zamanda El Turco dizisi başrolünde 2 adet kadın oyuncu yer alacağı da dizi ile ilgili söylentiler arasında.

Kadın başrollerinden biri için Hande Erçel ismi konuşuluyor. Hande Erçel tarafından henüz bir açıklama gerçekleşmese de Hande Erçel’in projeye dahil olup olmamakla ilgili endişeleri olduğu belirtiliyor. Hande Erçel’in endişelerinin tamamen Can Yaman ile başrol paylaşma konusunda olduğu ileri sürülüyor. Aynı zamanda dünyaca ünlü bir kadın oyuncunun da projede yer alacağı belirtiliyor

Başa dön tuşu