Magazin

Camdaki Kız hikayesinde anlatılan Nalan’ın Alara Koçibey olduğu iddiaları!

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi Camdaki Kız geçtiğimiz hafta itibari ile seyircisi ile ekranlarda yeniden buluştu. Dizinin başlaması ile dedikodu kazanları adeta bir cadı kazanı gibi yeniden kaynamaya başladı. Gerçek bir hikayeyi konu alınarak yazılmış olan Camdaki Kız senaryosunun aslında Cem Uzan’ın karısı Alara Koçibey olduğu iddiaları ortaya atıldı. Sıkı durun! Asıl bomba ise Alara Koçibey’in terapi görmek için Gülseren Budayıcıoğlu’na gittiği iddialar!

Kanal D ekranlarının ilk sezonu ile izlenme rekorları kıran, Camdaki Kız ikinci sezonun başlaması ile seyircileri ile yeniden buluşmuş oldu. Dizinin başlaması ile cadı kazanı gibi alevlenen dedikodu haberleri de yayılmaya başladı bile. Dizinin başrolü Nalan’ıın aslında Alara Koçibey olduğu iddiaları yeniden gündeme düştü. Cem Uzan’ın karısı olan Alara Koçibey’in bir dönem şoförü ile aşk yaşaması eşi Cem Uzan’ın kadınlara gösterdiği büyük düşkünlüğü ve onu aldatması da hikayedeki en büyük benzer yanlarından biri olarak dikkat çekiyor. İddiaların doğru olabilme ihtimalini ise Alara Koçibey’in yaşadığı sorunlu dönemleri atlatabilmek için Gülseren Budayıcıoğlu’na gitmesi oluyor.

Son zamanlarda en çok merak edilerek arama butonuna yazılan isimlerden Alara Koçibey oldu. Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Nalan karakterinin Koçibey olduğu söylentileri bulunuyor. Olaylı bir evlilikleri bulunan Cem Uzan ve Alara Koçibey çiftinden Uzan’ın Paris’ kaçması ile çok ciddi psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan Koçibey’in ailesi ve yaşadığı geçmiş de merak edilmeye başladı. Köklü bir aileden gelen Alara Koçibey’in annesi Meryem Koçibey babası ile efsane rallici, 1993 yılında trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Renç Koçibey’dir. Cem Uzan ile evliliğinden 2 tane çocuğu olan Alara Koçibey, şu anda yurt dışında yaşıyor.

Alara Koçibey ve Cem Uzan’ın evliliği

1996’nın yaz aylarında bir arkadaşlarının vesilesiyle tanışmış olan Rumeli Holding’in veliahtı Cem Uzan ve Alara Koçibey 5 Kasım 1997’de Amerika’da sade bir nikah töreni ile evlilik hayatına adım attılar.

Evlilikleri çok şey gördü

Birçok sebepten evlilikleri sürekli sarsılan çiftin sonu; hakkında uluslararası kırmızı bülten çıkarılan Paris’e kaçması evliliklerinin sonunu getirmiş oldu. Ayrılık sebepleri olarak Koçibey’in Yunan bir futbolcuyla ilişkisinin olduğu iddiaları ortaya atılırken, Uzan da boş durmayarak Bettina Machler’le görüntülendi. Uzan, ekim ayından itibaren Derin Mermerci ile yeni bir aşka yelken açtı.

Cem Uzan Paris’e kaçtı!

Cem Uzan evliliğini ihmal edince Alara’ya bir yalı hediye etmiş ancak kendisi o yalıya pek uğramamış. Zamanla Alara Koçibey’in şoförü ve koruması ile aralarında bir yakınlaşma sağlanmış. Cem Uzan, ABD’li özel güvenlik timi ile Paris’e kaçış planlarını yaparken bu ilişki öğrenilmiş ve kendisine anlatılmış.

Aralarında gerçekleşen evlilik sözleşmesinden dolayı Alara Koçibey’e hiçbir bedel ödemeden anında boşandılar. Bu dönemin yaşandığı sıralarda Alara Koçibey psikolojik olarak çok fazla yıpranmış ve destek için Gülseren Budayıcıoğlu’na başvurmuş.

Alara Koçibey ve Nalan benzerliği

Koçibey, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim hayatı İstanbul’da başladı. Köklü bir aileden gelen Alara’nın abası ralli sporcusu Renç Koçibey ve annesi Meryem Koçibey’dir. Seben Koçibey adında bir kız kardeşi vardır. Lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite hayatı 3 farklı ülkede geçti. İstanbul, Londra ve New York’ta İç Mimarlık eğitimi aldı. İşadamı Cem Uzan ile evliliğinden Emre Renç ve Yasemin Paris adında iki çocuğu dünyaya getirdi. Alara Koçibey Cem Uzan 13 yıl sonra olaylı gelişmeler ile ayrıldı.

Alara Koçibey’in projeleri arasında Caddebostan’da bulunan Polat İnşaat, Vaniköy, Ulus ve Yenikoy konut projeleri ve Lotus Evleri bulunmaktadır. Koçibey, Cem Uzan’dan boşandıktan sonra magazin dünyasında özel hayatı ile yeniden yer edinmeye başladı. Kendinden on yaş küçük Eren Morova ile aşk hayatına başladı.

Başa dön tuşu