Magazin

Camdaki Kız dizisine tepkiler büyüyor! Nalan Evli olan Hayri ile Yakınlaşması Büyük Tepki Çekti

Kanal D’ de yayınlanan Camdaki kız dizisi her hafta ekranları merakla beklediği diziler arasında. Büyük sezon finali tepki çeken Camdaki Kız izleyicilerin mide bulandırıcı sahnelere şahit olması Hayri karakterine çocuklarından hiç mi utanmadın yüzlerine nasıl bakacaksın, diye birçok yorum yapıldı. Evli ve 3 kız çocuğu olan Hayri karakterinin pek özel hayatı ekranlara gelmese de izleyici tepkisi evli olduğu yönünde ilerledi.

Dizideki Nalan ve Hayri karakterinin evli oldukları halde yakınlaşmaları büyük rezillik olarak yorumlandı. İkinci sezonunu tamamlanması planlanan Camdaki kız dizisi başrol oyuncuları Burcu Biricik, Tamer Levent, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Devrim Yakut ve Selma Ergec gibi usta oyuncuların paylaştığı Camdaki kız dizisi her perşembe Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizinin sezon finali Hayri ile Nalan’nın öpüşme sahnesi ile rezil diziler arasına bir yenisi mi eklendi olarak merak konusu oldu.

Camdaki Kız Final mi Yapacak?

Sevilen diziler arasında yer alan Camdaki kız dizisinde yaşananlar izleyiciye büyük bir şok yaşattı. Her iki tarafında evli olması ve birbirleriyle çok fazla yakınlaşmaları çok fazla yorum aldı. İğrendiren bu durum Hayri karakterini yerle bir eden cümlelerin oluşmasına neden oldu. Yorumlar içerisinde Hayri kadar Nalan’ında büyük payı olmasına rağmen en büyük tepki çeken yorumlar Hayri için yapılmıştır. Üstelik üç kız çocuğu var olarak bilinen karakterin kızlarından utanmadın mı yorumları ile daha fazla tepki çekti.

Her hafta merakla beklenen bölümleri ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Camdaki kız Nalan’ ın Sedat, Selen ve Gülcihan’ ın konuşmalarını duyması ile Nalan kandırıldığını fark etti. Sedat a Mahmut abiden gelen bebek mesajları ise düşüncelerinde haklı olduğunu ve aldatıldığından daha da emin oldu. Büyük bir öfke ile Cana’ nın kapısına dayanan Nalan hamile olup olmadığını netleştirdi. Sezon finalinde ise Selen Gülcihan Hanım ve annesi Nalan’ ın tutup kolundan konağa getirdiği Cana’ nın söylediklerini yalanlaması ile Nalan daha fazla öfkelendi. Ve aptal yerine konduğunu anlayarak farklı davranışlar sergilemeye başladı.

Camdaki Kızda Rezillik

Daha önceleri yazılan kitabın uyarlaması ile diziye çevrilen camdaki kızın içeriğinde Hayri nin evli ve üç kız çocuğu sahibi olduğu bilinmektedir. Hayri ‘nin evli olduğu halde Nalan a ilgi göstermesi onu kıskandırmaya çalışması büyük şok etkisi yaratırken oluşan yorumlar ise büyük tepkilere yol açtı. Nalan ın yıllarca hiçbir erkekle yakınlaşmaması ve Hayri ye duyduğu sevgi nedeniyle öpüşmeye kadar izin vermesi rezil mide bulandırıcı olaylar arasında yer aldı.

Hayri ise evli olduğu halde Nalan a gösterdiği yakınlık yorumlarda skandal olarak değerlendirildi. Sezona oldukça fazla soru işareti bırakarak giren sevilen dizi Camdaki kız izleyiciye birçok yorum yapmasına olanak tanıdı. Muzo ‘nun düğün günü terk edilmesi, Sedat’ ın Cana’ yı hırpalayan alpı dövmesi, Gülcihan ile Cavit eniştenin yıllar öncesinde olan sözlü olmalarını öğrenen Rafet in tepkisi gibi birçok soru işareti bırakarak sezonu kapattı.
En çok tepki çeken ise hiç hayatı boyunca alkol almayan Nalan herkesin bildiği halde inkâr ettiği Cana nın hamileliğini gizlemesi büyük bir etki yaratmıştır. Alkolün verdiği etki ile de Hayri ye duyduğu hayranlığı sohbet sırasında büyük bir yakınlaşma yaşamasına neden olmuştur. İki evli karakterin bu kadar yakınlaşması “utanmaz rezil hiç mi utanmadın” olarak Hayri’ ye okların dönmesine sebep olmuştur.

Başa dön tuşu