Güncel

Camdaki Kız Devrim Yakut Sağlık Durumu Nasıl Beyin Kanaması Mı Geçirdi?

Camdaki Kız dizisi Devrim Yakut hasta mı? Devrim Yakut beyin kanaması mı geçirdi?

Camdaki Kız Devrim Yakut Sağlık Durumu Nasıl Beyin Kanaması Mı Geçirdi? Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde yer alan Devrim Yakut’un hastalandığı söylendi. Ünlü oyuncu hakkında korkutan haber sevenlerini üzdü. Dizide senaryo gereği hasta amcasının yanına gittiği gösterilen Devrim Yakut sağlık durumu nasıl?

Başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Nur Sürer’in yer aldığı Camdaki Kız dizisinde yer alan Devrim Yakut hastaneye kaldırıldı. Dizide Gülcihan’ı canlandıran Devrim Yakut sağlık durumu nasıl? Yakut’un son bölümde yer almaması sebebi ile izleyiciler tarafından araştırılmaya başlamıştı. Devrim Yakut hakkında korkutan gerçek ortaya çıktı.

Senaryo gereği Van’a giden Gülcihan’ı canlandıran Devrim Yakut’un beyin pıhtısı sebebi ile tedavi altında olduğu öğrenildi. Beyni pıhtı atan ünlü oyuncu bir süre hastanede tedavi altına alındı. Ünlü oyuncu zor bir sağlık sürecinden geçiyordu. Kendini toparlayan Devrim Yakut setlere geri döndü.

Camdaki Kız dizisinde Gülcihan Koroğlu’nu canlandırmaktadır. Gülcihan, Rafet Koroğlu’nun eşidir. Büyük bir aşiret reisinin kızıdır bu sebeple kendine güveni oldukça fazladır. Bazen eşinden korkar bazen de ona meydan okur. Çocuklarından en çok Sedat’a kıymet verir ve her fırsatta onun hatalarını örtmeye çalışır. Sedat’ı çocukluğundan beri el bebek gül bebek büyütmek istemiştir. En büyük oğlu Muzo’dur. Selen adında bir kızı da vardır. Cavit diye erkek kardeşi vardır. Gülcihan Koroğlu’nun alışveriş hastalığı vardır. Kocasından saklı bir giysi odası vardır.

Usta oyuncu Devrim Yakut geçirdiği rahatsızlık ile gündeme geldi. Camdaki kız dizisindeki Gülcihan performansı ile gündeme gelmişti. Daha önceleri de Baba Parası, Aile Arasında, Düğün Dernek gibi komedi filmlerinde yer alan Devrim Yakut sevenlerini korkuttu. Hayat Sırları, Hayatımın Aşkı, Cesur ve Güzel, Analı Oğullu, Anasının Oğlu, Hom Ofis, Vicdan, Annem Uyurken, Keşanlı Ali Destanı, Yeniden Başla, Hisarbuselik, Şeref Bey gibi yapımlarda da yer almıştı.

53 yaşındaki başarılı oyuncu 2012 yılında Alper Kut ile evlenmişti. Alper Kut, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi gibi ünlü yapımlarda yer almıştı. Eşi ile mutlu bir evliliği olan Devrim Yakut rahatsızlığını atlatmıştır.

Başa dön tuşu