Güncel

Buse Varol ve Alişan’ın Yengesi Merve Tektaş’ın Arası Bozuk Mu

Buse Varol ve Alişan’ın ölen kardeşinin eşi Merve Tektaş arasında gerilim. Takipleşmeyi bıraktılar

Buse Varol ve Alişan’ın Yengesi Merve Tektaş’ın Arası Bozuk Mu Birbirlerini Sildiler. Ünlü türkücü Alişan’ın eşi Buse Varol ile Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’ın aralarının açık olduğu iddia edildi. Buse Varol’un Alişan’a “Biraz da ailenle ilgilen” sözünden rahatsız olduğu iddia edilen Merve Tektaş, Buse Varol’u sosyal medyadan takip etmeyi bırakınca Varol da eltisini takipten çıkardı.

Alişan’ın eşi Selçuk Tektaş geçen yıl temmuz ayında koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayata gözlerini kapamıştı. Alişan kardeşinin ölümünden çok etkilenmiş, uzun süre kendini toparlayamamıştı. Buse Varol ise eşinin zor günlerinde yanında olmuştu. 41 yaşında vefat eden kardeşinin çocukları ile ilgilenmeyi ihmal etmeyen ünlü türkücü “Artık 4 çocuğum var.” diyerek yeğenleri Eyşan, Ceylan ve yengesi Merve Tektaş’ın ailesinde olduğunu söylemişti.

Buse Varol eşine “Yeğenlerin ve yengenle ilgilen ama bizi de ihmal etme.” uyarısında bulunduğu iddia edildi. Söylenene göre Buse Varol’un bu sözleri Merve Tektaş’ı rahatsız etti. Eltisi ile arası açıldı. Selçuk Tektaş’ın doğum gününde birbirlerini takip etmeyi bıraktılar. Merve Tektaş ve Buse Varol arasındaki gerilimin sosyal medyanın da gündeminde yer aldı.

MERVE TEKTAŞ’TAN ACI PAYLAŞIM

Merve Tektaş eşinin doğum gününde sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Kaybettiği eşine olan aşkını yineledi. “Seni, sen giderken gelen yağmurlara emanet ettim.
O çok sevdiğin kır çiçeklerine, vazgeçerek sonbahardan, Seni taze ilkbaharlara emanet ettim. Seni çıkmaz sokaklardan uzun yollara, Karanlıktan, aydınlığa emanet ettim. Derinlerden bulutlara, siyahlardan beyazlara emanet ettim. Tüm yazgıları silip ellerimle, seni başka bir kadere emanet ettim. Seni kendimden sakınıp, bir başka kalbe emanet ettim. Seni bir felaketten esirgeyip, bir umuda emanet ettim.” ifadelerine yer verdi. Merve Tektaş’ın bu paylaşımı takipçilerini duygulandırdı.

Alişan ise kardeşinin acısını yeğenleri ile yenmeye çalışıyor. Her fırsatta yeğenleri ile vakit geçiren Alişan’ın Buse Varol ile arasının bozulduğu iddia edildi. Ünlü çift 2018 yılında evlenmişti. Burak ve Eliz adında iki çocukları vardır. 45 yaşındaki Alişan geçen yıl 41 yaşındaki kardeşini kaybetmişti.

Başa dön tuşu