Güncel

Bursa’da yapı denetimcilerden ‘Cumhuriyet’ buluşması

Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Derneği(YDKBD) Bursa Şubesi tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı buluşmasına, çok sayıda üye ve sektör temsilcisi katıldı.

BURSA (İGFA) – Sektör paydaşları arasındaki birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi adına birçok etkinliğe imza atanYDKBD Bursa Şubesi, Buma Yapı’da gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı buluşmasına, çok sayıda üye ve sektör temsilcileri aileleriyle birlikte katılım sağladı.

Programda konuşan YDKBD Bursa Şubesi Başkanı Esra İnhanlı, “Cumhuriyetin aydın mühendisleri, mimarları ve teknik insanları olarak bu vatana sorumluluğumuz çok ve gerekeni yapacağımıza da inancımız tamdır” diye konuştu.

“Bu güzel devleti bizlere armağan eden atalarımızın bizlerden tek isteği, Cumhuriyetimizi her zaman koruyup, geleceğe emin şekilde taşımaktır” diyen Esra İnhanlı, genç meslektaşlarada ayrı bir parantez açarak, “Türkiye yüzyılı, gençlerin yüzyılıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin adını başarılarla yüzyıllar boyu gururla ve onurla anacak ve andıracağız.Burada genç kardeşlerimize ayrı bir parantez açmak isterim.Aramızdaki genç kardeşlerim, genç meslektaşlarım, sizlere önemli bu süreçte büyük vazifeler düşüyor. Bu kutsal vatanımızın yönetiminde söz sahibi olacaksınız. Yılmayacaksınız!Fikrinizi somut deliller ışığında hep savunacaksınız.Korkmayacaksınız!Türkiye Cumhuriyeti’nin milletiyle bölünmez bütünlüğünü koruyacak, iç ve dış tehlikelere karşı duyarlı olacaksınız” dedi.

Esra İnhanlı’nın konuşmasının ardından program hediye töreni ve pasta kesimi ile devam etti.

Başa dön tuşu