Güncel

Bursa’da Türk Anneler Derneği’ne ‘nefes’ oldu

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi Nefes Koçu Hülya Cihan’ı ağırladı. Cihan, doğru nefes almanın insan hayatını tamamen etkilediğini söyledi.

BURSA (İGFA) – Yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ve sağladığı burslarla binlerce öğrencinin hayatına dokunan TAD Bursa Şubesi, yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Nefes Koçu Hülya Cihan’ı Kasım ayı toplantısında Zenn Garden’da üyeleriyle buluşturan TAD Bursa Şubesi, hem farklı hem de faydalı bir etkinlik düzenledi.

‘Dönüşüm Nefesinizle Başlar’ başlıklı sunumunda annelerle olumlu nefes almanın insan hayatında neler değiştirebileceğini paylaşan Cihan, bu yöntemle bazı danışanlarının çeşitli hastalıklarının iyileştiğini, bazılarının fazla kilolarından kurtulduğunu ama en önemlisi de bu yöntemin uygulandığını belirtti. herkesin hayatında yeni bir pencere açıldı.

Bursalı anneler, Hülya Cihan’a doğru nefes teknikleri konusunda sorular sorma fırsatı buldu. Etkinliğin sonunda TAD Bursa Şube Başkanı Sibel Gönülkırmaz, Hülya Cihan’a çiçeklerle teşekkür etti.

Başa dön tuşu