Güncel

Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş Adana’da yuhalandı

Adana’da şarkıcı Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ücretlerinin ödenmediğini öne sürerek sahneye çıkmadı. 3 saat sonra sahneye çıkmaya ikna edilen sanatçılar, vatandaşlar tarafından yuhalandı ve plastik şişenin atılması sonucu araçlarından çıkamadı.

Adana’nın Kozan ilçesinde Veysel Şakir tarafından Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş konseri düzenlendi. Sanatçılar, saat 20.00’deki konserleri için paralarının ödenmediğini iddia ederek sahneye çıkmadı. Konsere katılmak için gelen konuklar sanatçılara tepki gösterdi.

Saat 23.00’te sahneye çıkmaya ikna edilen sanatçılar konser alanına geldiklerinde vatandaşlar, sanatçıları yuhalayarak ve araçlarına plastik şişe atarak ve araçtan indirmeyerek tepki gösterdi. Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, tepkiler üzerine konser alanından uzaklaştı.

resim3-20586939.jpg

Organizasyonu yapan Veysel Şakir, bilet alan herkesin parasının iade edileceğini söyleyerek menajerini de yanına alarak sahneye çıktı ve yaşananları anlattı.

Şakir, “Sanatçının parasını EFT yaptık şu an, parası hesabına eksik olduğu için çıkmıyor. Ben akşam 20.00’den beri iknaya uğraşıyorum zaten. 23.01’de ikna edelim istedik. Olmadı. Herkesin parası tek tek iade edilecek. Hepinizden özür dileriz. Biz zaten hukuki süreci başlatacağız” dedi.

resim1-20586933.jpg

Dışarıda tepki gösteren vatandaşlar ve basın mensuplarına açıklama yapılırken kameraların kapatılmasını isteyen menajer ise sahnede “Hepiniz hoş geldiniz. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ederiz. 15 bin TL için değil, biz buraya size en kısa sürede halk konserine gelmek isteriz. Hepinize teşekkür ediyoruz” demesi üzerine konsere gelenler yuhalayarak tepki gösterdiler.

resim4-20586938.jpg

Başa dön tuşu