Güncel

Bu Hafta Burçları Ne Bekliyor! Hayat Enerji Artanda Var! Düşende! Kimler Aşık Olacak Kimler Ayrılacak

Yeni bir güne, yeni umutlara merhaba. Yıldızlar bakalım ne diyor burçlarımızın uyumu hakkında neler yaşanacak.

Yeni bir güne, yeni umutlara merhaba. Yıldızlar bakalım ne diyor burçlarımızın uyumu hakkında neler yaşanacak. Kimisi için şans kapıda kimisi için içerde ve kimileri içinde çok uzaklarda beklemek sabretmek lazım. Öyleyse bakalım bugüne:

KOÇ (21MART-20 NİSAN)

Hep böyle iyi olmak zorunda değilsiniz fedakâr olmak zorunda değilsiniz. Çevrenizdeki insanlar eş dostlarınız sizin varlığınıza o kadar alışkın ki nefes alamaz haldeler. Resmen alışkanlık yapıyorsunuz. Bu yüzden bu aralar omuzlarınızdaki yük biraz daha ağır olacak.

BOĞA(21 NİSAN-20 MAYIS)

Muhteşem bir gün sizi bekliyor. Sen kadın boğa oldukça enerjili ve zihindesin. Etrafındakileri kıskandıracak kadar ışık saçıyorsun. Sevgilinden beklentilerin yüksek bu yüzden belki hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Lütfen daha alçak gönüllü ol sana tavsiyem.

İKİZLER (21 MAYIS-21 HAZİRAN)

İkizler ikizler çok sağlıklı görünüyorsunuz ama hiç de göründüğü gibi değil durum. Bazı sağlık sorunlarınız olabilir. Kendinizi ihmal etmeyin. Biraz daha fiziksel sorunları olan ikizler erkeği spor olarak yüzmeye başlamalısınız. Yüzme hem ruhen hem de fiziken iyi gelecektir.

YENGEÇ (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Sınavlar stresler ya da yoğun bir iş temposu bu aralar eğlence sinema bir kenara attınız. Biraz daha sabrederseniz muhteşem bir hafta sonu seni bekliyor olacak. Yeter ki her zamanki heyecanını kaybetme. Unutma sen yengeçsin heyecan bitmez sende.

ASLAN(23 TEMMUZ-23 AĞUSTOS)

Biraz hasret biraz hüzün bu hafta böyle olacak. Biraz sezen dinlemek size iyi gelecektir. Uzun süreli hasretler bitecektir. Hiç görüşmediğiniz birkaç eski dostla bu aralar bir araya gelebilirsiniz. Kahveler senden olsun bu sefer.

BAŞAK(24 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

Uzun süredir görmediğiniz biriyle kavuşmalar yaşanabilir. Uzun vadeli planlar yapmaya başlamanın zamanı geldi. Çünkü sen plansız yaşayamazsın. Bu aralar ağzına mukayyet olmalısın biraz dedikodular var çevrende adın dedikoducuya çıkmasın demi.

TERAZİ(24 EYLÜL-23 EKİM)

Çok seviliyorsun hem de çok. Ama bu sana yetmiyor demi terazi. Negatif düşüncelerin seni ruhunu yıpratıyor. Şöyle bir geçmişe bakarsan ne güzel işler başardığını görürsün. Azmini elinden bırakma.bu arada meyve yemeyi de ihmal etmeyin önce sağlıklı beslenme.

AKREP(24EKİM-22 KASIM)

Çevrendekileri kırmaktan vazgeçmelisin. Günün stresini başkalarından çıkarma. Günün sonunu düşün. Eve geçip :pijama, terlik, televizyon partisi yapmayı dene. Bir en sevdiğin yeşil çay ve sevdiğin film eşliğinde. İşte bu kadar hayat çok güzel değil mi?

YAY(23 KASIM-21 ARALIK)

Bugünler özellikle yay erkeği vücut gelişimine oldukça önem veriyorsun. Kimse yaya kadar kendi sağlığını düşünemez galiba. En güzeli de bu zaten. Her işin başı sağlıktır. Kafanı da dinç tutmayı beceriyorsun çok iyi devam et.

OĞLAK(22 ARALIK-20 OCAK)

Güzel bir akşam yemeği seni bekliyor. Sürprizle dolu bir gün olacak. Şimdiden gidip ufak bir alış veriş yapsanız iyi olacak. Biraz paraya kıymalısınız sizde küçük hediyeler alarak çevrenizdekileri daha mutlu edebilirsiniz.

KOVA(21 OCAK-19 ŞUBAT)

İçinizdeki korkular sizi yedi resmen. Sanki yaşlanmak korkusu da sardı biraz. Ve çevrenizdekilerin sizden birkaç km uzaklaşması sizin için dünyanın sonu gibi geliyor. İçinizi ferah tutmalısınız çünkü sevdiklerinizin ve yakın çevrenizin size ihtiyacı var unutmayın. Dik durmaya devam edin.

BALIK(20 ŞUBAT-20 MART)

Gündüz başka akşam başkasınız. Bugün iyi yarın kötü. Gerçekten yakın ilişkili insanlar sizi anlamaktan yoruldu artık. Bence düz yolda yürüyün artık. Safhınızı belli edin. Tamam, insanlar tarafından çok seviliyorsunuz ama lütfen abartmayın artık. Sağlığınızı bu aralar ihmal ediyor olabilirsiniz. Bol bol sıvı tüketmekte fayda var sevgili balık.

Başa dön tuşu