Güncel

Billur Kalkavan’ın Sağlık Durumu Hakkında Son Durum

Koronavirüs tedavisi sonrasında akciğer kanseri olduğunu öğrenen başarılı oyuncu Billur Kalkavan’ ın sağlık durumundaki gelişme ve detaylar haberimizde..

Başarılı oyuncu Billur Kalkavan geçtiğimiz salgın nedeniyle koronavirüse yakalanmış ve ardında da akciğer kanseri olduğunu öğrenmişti. Şimdilerde ise Billur Kalkavan’ ın sağlık durumu merak edilir oldu. Başarılı oyuncunun sağlık durumu ile ilgili merak edilenleri kendi ağzından dinliyoruz.

Ünlü oyuncunun hastalığını ilk olarak usta yönetmen Hamdi Alkan’ ın sosyal medya paylaşımı ve paylaşımının altındaki “Billur Kalkavan’ a acil şifalar diliyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’ cuğum” şeklinde açıklamaya başlayıp ardından ise “Daima yanındayım.” diyerek sözlerini sonlandırmıştır.

billur-kalkavan-2.jpg

Hamdi Alkan’ ın bu paylaşımı sonrası ise, Billur Kalkavan’ ın sağlık durumu Türkiye gündeminde büyük etki yaratmış ve ünlü oyuncu Billur Kalkavan’a destek, geçmiş olsun dilekleri ve sağlık dilekleri adeta yağmıştır. Güzel oyuncu hastalığını yenerek yeniden eski sağlıklı günlerine döneceği zamanı bekliyor.

Evinde tedavi görmeye devam eden ünlü oyuncu Billur Kalkavan, tedavisine bir süre de hastanede devam edeceğini bildirdi. 59 yaşındaki başarılı oyuncu Billur Kalkavan şu sözlerle açıklamasına devam etti.

“3. kemoterapimi almaya geldim. Bir hafta kadar kalacağım, çünkü evde bir türlü kilo almayı başaramadım.” şeklinde açıklamasına başlayan ünlü oyuncu, hala 44.7 kilo olduğunu da sözleri arasında geçirdi. Sonrasında ise doktorunun ısrarla kendisinin kilo almasını gerektiğini belirttiğini dile getirdi.

Sözlerine şu şekilde devam etti. “Buğra başımın etini yiyor. Normalde de iştahlı biri değilim ki nasıl başaracağım bilmiyorum.” ardından ise bu kemoterapisi sonrası bir kemoterapisinin olduğunu daha dile getiren ünlü oyuncu Billur Kalkavan, kendisine yazan, arayan, mesaj atan herkese minnettar olduğunu sözlerle konuşmasına devam etti ve “Sizlerin güzel dilekleriyle her gün milyarlarca hücrem iyileşiyor.” şeklinde sözleri ile açıklamasını tamamladı.

billur-kalkavan-3.jpg

Hastalığı sırasında sevgilisi Buğra Bahadırlı’ nın kendisine sürekli destek olduğunu da dile getiren güzel oyuncu Billur Kalkavan, “Çoğu erkek böyle bir durumda kaçardı.” şeklinde sözlerine başladı ve “Buğra kaçmadı.” diyerek sevgilisine olan minnetini dile getirdi ve ardından “Yanı başımda durması hastalıkla mücadelemde bana çok yardımcı.” diyerek sevgilisi Buğra Bahadırlı’ ya olan sevgisini ve minnetini de gözler önüne serdi diyebiliriz.

Başa dön tuşu