Magazin

Bestemsu Özdemir, ip bikinili paylaşımıyla her şeyi yaktı geçti! Bakan bir daha baktı!

Bakan bir daha baktı! Bestemsu Özdemir, ip bikinili paylaşımıyla her şeyi yaktı geçti! Başarılı ve güzel oyuncu Bestemsu Özdemir son zamanlarda ki projeleriyle oldukça popüler olmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile oldukça konuşulmaya başlandı. Güzel oyuncu ipli bikini ile ayna karşısında poz vermişti. Paylaşım sonrasında Bestemsu Özdemir hayranları tarafından sert eleştirilere maruz kaldı.

Birçok kişi işsiz kaldı ve popüler olmak için böyle pozlar verdiğini ifade etti. Ancak başarılı oyuncudan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Öte yandan paylaşım sonrasında başarılı oyuncunu takipçi sayısında hızlı bir düşüş yaşandı. İp bikini paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Bestemsu Özdemir; yaptığı üstü kapalı açıklamayla konuşulanlara da yanıt vermiş oldu! İşte merak edilen ayrıntılar!

İp Bikinili Paylaşıma Noktayı Koydu

Başarılı oyuncu Geçtiğimiz günlerde paylaşım ile ilgili üstü kapalı birkaç açıklamada bulundu. Güzel oyuncu açıklamalarında insanların özgür olmaktan korktuklarını ve paylaşımında abartılacak bir şeyin olmadığını söylemedi. Öte yandan Twitter hesabından da yeter artık be şeklinde bir paylaşım yaptı. Ancak bu paylaşımının bikini resme karşı yapılan eleştiriler için mi yapıldığı bilinmemektedir. Son olarak ise başarılı oyuncu ip bikini paylaşımının ardından bu seferde mayolu bir paylaşım yaptı. Dolayısıyla yapılan eleştirileri de umursamadığını doğrudan ifade etmiş oldu.

İp Bikinili Paylaşım Ünlüler Arasında da Olay Oldu

Ünlüler dünyasında birkaç isim Bestemsu Özdemir’in son paylaşımını uygunsuz ve gereksiz olduğuna vurgu yaptı. Öte yandan bazı ünlü isimlerde paylaşıma yapılan eleştirilerin fazla ve abartılı olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz hafta ünlü oyuncu bir arkadaşının doğum günü partisinden çıkarken objektiflere yakalanmıştı. Magazin ekiplerinin yönelttiği paylaşım ile ilgili sorulara da yanıtsız kalmayı tercih etti.

Bestemsu Özdemir’den Yeni Bir Proje mi Geliyor

İpli bikinili paylaşım sonrasında bazı takipçileri bu paylaşımının film setinden bir kare olduğunu ifade etmişti. Bu gibi yorumlar güzel oyuncunun takipçilerini oldukça heyecanlandırdı. Ancak güzel oyuncunun herhangi bir dizi ya da film teklifi almadığı bilinmektedir. Önümüzde ki günlerde başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir’in yeni proje ile ilgili bir açıklama yapması beklenmektedir.

Başa dön tuşu