Spor

Beşiktaş’ta beklenmedik ayrılık kararı! Sebebini duyunca siz de hak vereceksiniz!

Beşiktaşlı taraftarların istifa etmesini istediği o isim için yönetim kırmızı alarm vererek bir araya gelmişti. Durum değerlendirmesinin ardından alınan o kararı Ahmet Nur Çebi açıkladı. İşte haberin detayı devamında…

Beşiktaş, Valerien Ismael’e gelen taraftar baskısının ardından kırmızı alarm vererek yönetimi bir araya getirerek bir toplanmıştı. Yönetimde herhangi bir sorun olmadığını ve Ahmet Nur Çebi ile ekibinin almış olduğu kararın arkasında olduğunu öğrendik.

Aldığımız habere göre siyah beyazlı takım Valerien Ismael ile yola devam etme kararı aldı!

istifa etmesi istendi

Trabzonspor maçından hemen sonra Valerien Ismael için bir defa daha itiraf beklentilerini artırmıştı. Daha önce Fenerbahçe derbisinden sonra kendisine yöneltilen “İstifa edecek misiniz?” sorusuna Ismael, “Böyle bir konuda asla endişe etmiyorum, zaten Türkçe bilmiyorum dolayısı ile hakkımda çıkan haberleri anlamıyorum, pek de ilgilenmiyorum.” sözlerine yer vermişti.

Ismael, Trabzonspor maçı ardından taraftarın kendi üzerinde oynadığı istifa baskısıyla ilgili soruya da “Türkçe bilmiyorum ve durumu anlamadım. Bu yüzden bana lütfen maç ile ilgli soruları yöneltin” diye cevap vermişti.

Başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibi, taraftarın çağrısını göz ardı ederek Valerien Ismael ile yola devam etme kararını açıkladı.

Başa dön tuşu