Spor

Beşiktaş Savunmasına 32 Milyon Euro’luk Yıldız Geliyor!

Valerien Ismael’in ilk hedefi Beşiktaş savunmasını iyileştirmek oldu. Ünlü teknik direktör savunmaya piyasa değeri bir dönem 32 milyon Euro’ya kadar yükselmiş Jan Vertonghen’i istiyor.

Beşiktaş yeni sezona yeni bir kadro yapılanması ile girme yolunda çalışmalara başladı. Ünlü teknik direktör Valerien Ismael’in göreve gelmesi ile birlikte Beşiktaş tüm kadrosunda iyileştirmeye gidecek.

Başarılı teknik adamın fizik gücü yüksek genç ve dinamik bir kadro oluşturmayı sevdiğini önceki tecrübelerinden biliniyor. Türkiye Süper Ligine nasıl adapte olacağı çok merak edilen potansiyelli bir teknik direktör olan Valerien Ismael’ın kuracağı kadro şimdiden çok merak ediliyor.
vertonghen-2404202225bd9297.jpg
Kara Kartalların ilk hedefi savunmada iyileştirme yapabilmek. Stoper takviyesi ile transfer çalışmalarına merhaba diyecek olan Beşiktaş’ın ilk hedefi 2018 yılında piyasa değeri 32 milyon Euro’yu aşan başarılı stoper Vertonghen oldu.

Beşiktaş’ın transfer sezonunu oldukça hareketli geçireceği bekleniyor. Siyah beyazlı takımın Alexander Djiku, Riechedly Bazoeer ve Niklas Stark gibi stoperler de takımın gündeminde bulunuyor.

Valerien Ismael’in ise öncelikli hedefinin tecrübeli savunmacı Vertonghen olduğu konuşuluyor. Ayrıca başarılı teknik adamın Vida’nın takım kadrosunda kalmasını istediği biliniyor. Bu sezon tartışmalı bir performans sergileyen Welinton’a sıcak bakmadığı düşünülüyor.

Kara Kartal’ın Vıda ile sözleşme yenilemesi bekleniyor. Vida ile sözleşme uzatıp Vertonghen’in de takıma monte edilmesi ile iyi bir stoper tandemi oluşturulması hedefleniyor.

Başa dön tuşu