Magazin

Beren Saat Yeni Proje Hakkında Konuşmaya Çekinmişti. Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Projeden Detaylar Verdi!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe’nin doğumunun ardından farklı duygular besliyor ve baba olmanın sevincini yaşıyor.

Oyuncu, çocuğunun doğumu nedeniyle bir arkadaşına hediye alırken kameralar tarafından görüntülendi.

Baba olmanın çok güzel olduğunu ifade eden oyuncu, “Nasıl büyüdüğünü, hangi koşullarda büyüdüğünü şimdi daha iyi anlıyorsun.

Bu empatiyi geliştirmeyi başardık.” Kıvanç Tatlıtuğ, hayatlarında hiçbir değişiklik olmadığını, daha güzel ve anlamlı olduklarını, her gün yeni bir şey keşfettiğini de anlattı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Efe’nin bazen kendisine bazen de annesine benzetildiğini, oğlunun saçlarının sarı olduğunu ancak yüz hatlarının annesi Başak Dizer’e benzediğini ifade etti.

Beren Saat’le başrolünü oynayacağı film projesi hakkında ilk kez konuşan Kıvanç Tatlıtuğ, bir süre oğlu Kurt Efe’den ayrı kalacak. Aşk-ı Memnu dizisinden yıllar sonra yeniden Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ile buluşması beklenen film için ilk açıklama yapıldı.

14 yıl sonra iki ünlü isim bir araya gelirse, hayranları bu duruma oldukça mutlu olacak gibi görünüyor. Geçen hafta Beren Saat’e yeni proje sorulduğunda cevap vermek istememişti ama inkar da etmemişti.
Kıvanç Tatlıtuğ, Nuran Evren Şit’in senaryosunu yazdığı ve OGM Pictures tarafından New York’ta çekilen film hakkında şunları söyledi:

“Bir süreliğine Amerika’ya gideceğim. Bir film var. Daha sonra tekrar geleceğim, İstanbul’daki projelere bakacağım.”

Netflix’te yayınlanacak olan film projesi büyük bir ilgiyle bekleniyor.

BEREN SAAT KİMDİR?

Beren Saat, 26 Şubat 1984 Ankara doğumlu Türk sinema, dizi ve seslendirme sanatçısıdır. Başkent Üniversitesi’nde okurken girdiği Türkiye’nin yıldızları yarışmasında Tomris Giritlioğlu’nun ikinci olduğunu fark ederek profesyonel oyunculuğa başladı.

İlk deneyimini Aşkımızda Ölüm Var (2004) dizisiyle alan Saat, ilk başrolünü Tomris Giritlioğlu’nun hazırladığı Aşka Sürgün (2005-06) dizisinde oynadı.

Sonra Hatırla Sevgili (2006-08), Aşk-ı Memnu (2008-10), Fatmagül’ün Suçu Ne? (2010–12) ve dizide de rol alan İntikam (2013–14), ününü pekiştirdi.

Saat, dizi projelerinin yanı sıra birçok filmde de rol almıştır. 2009 yılında vizyona giren Fall Pain filmi ile sinemaya adım attı.
Gecenin Kanatları (2009), Gergedan Mevsimi (2012) ve Benim Dünyam (2013) rol aldığı diğer filmlerdi. 2015-2016 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem Sultan rolünü oynadı.

Sonunda 27 Aralık 2019’da Netflix’te yayınlanan Atiye dizisiyle ekranlara geri döndü.

Reytingleri yüksek birçok dizide başrol oynamanın yanı sıra çeşitli filmlerde seslendirme sanatçısı olarak da rol almıştır. Radikal’in “2010’a damgasını vuranlar” listesinde Yılın Oyuncusu olarak yer aldı. 2013 yılında da yılın kadını ilan edilmiştir. Şu ana dek iki Altın Kelebek Ödülü ile birlikte birçok sayıda ödül almaya hak kazanmıştır. 2014 yılında ise Kenan Doğulu ile dünya evine girmiştir.

Doğum: 26 Şubat 1984
Kaç yaşında: 37 yaşında
Gönderen: Ankara
Uzunluk: 1.67m

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ (27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski modeldir.

Edirneli bir anne ve Adanalı Boşnak bir babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. 2002 yılında Türkiye’nin en iyi modeli ve ardından dünyanın en iyi modeli seçilerek adından söz ettirdi.

İlk olarak Gümüş dizisinde Mehmet karakterini canlandıran Tatlıtuğ, daha sonra Menekşe ve Halil dizilerinde Halil karakterini canlandırmıştır.

Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde rol aldı. Behlül karakterini oynadığı dizide başrolü Beren Saat ile paylaştı.

Başa dön tuşu