Güncel

Bensu Soral: Eşim Kıyafetime Karışmaz

Bensu Soral ve Hakan Baş barıştı mı? Bensu Soral’den kıyafet açıklaması

Önceki gün bir davette görüntülenen güzel oyuncu Bensu Soral yaptığı açıklamalarla adından söz ettirdi. Ünlü oyuncu eşi Hakan Baş’ın kıyafetlerine karışıp, karışmadığı yönündeki sorulara verdiği yanıtla gündem oldu. Başarılı oyuncu Bensu Soral açıklamaları ile dikkatleri üzerine çekti. İşte detaylar…

Ünlü oyuncu Bensu Soral’a magazin muhabirleri eşinin kıyafetlerine karışıp karışmadığını sordu. Soral “Asla karışmaz. Zaten tarzlarımız da aynı. Hakan’ın istediği gibi giyiniyorum bence zaten…” ifadelerine yer verdi. Habere göre son olarak Cam Tavanlar dizisinde yer alan Bensu Soral bir erkek giyim markasının yeni koleksiyonunun lansmanına katılan Bensu Soral davete katılan isimler arasında yer aldı.

Magazin muhabirlerinn sorularına cevap veren ünlü oyuncu “Kardeşim Bedirhan’ın yanında olmak istedim.” ifadelerine yer verdi. Magazin muhabirlerin, “Çok şıksınız. Değişik bir tarzda gördük bu akşam sizi. Böyle gecelere hazırlık süreciniz nasıl oluyor?” sorusuna yanıt veren Soral “Ben bugün giyecek bir şey bulamadığım için bunları giyip, geldim. Eğer kıyafetim hazırsa yalnızca birkaç dakika sürer, hazır değilse saatlerce dolaba bakakalırım” ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu eşi Hakan Baş’ın kıyafetlerine karışıp, karışmadığı sorusuna ise şu şekilde cevap verdi “Yok, asla karışmaz. Zaten tarzlarımız da aynı. Hakan’ın istediği gibi giyiniyorum bence zaten…” ifadelerini kullandı. Film projesi olduğunu dile getiren Soral “Dijital bir platforma film çektik aynı zamanda reklam çekimi yaptık, dergi çekimi de yaptık. Ablamın doğumunu bekliyorum açıkçası. Bir türlü gelmedi o süreç. Ben de bu süreçte proje yapmak istemiyorum, biraz teyzelik yapmak istiyorum sanırım” ifadelerine yer verdi. Ablası Hande Soral’ın doğumunu iple çektiğini söyledi.

Tatil planlarıyla ilgili de konuşan Bensu Soral, “Sadece haziran ayının başında bir tatilim olacak. Sonrasında da yeğenim ile ilgilenmeyi düşünüyorum.” ifadelerine yer verdi. Teyze olacağı için heyecanlı olduğunu dile getirdi. Bir ara ayrılacağı iddiaları ile gündeme gelen Bensu Soral ve Hakan Baş’ın aralarının iyi olduğu görüldü. Bensu Soral “Artık üzerimizde kara bulutlar dolaşmıyor. Mutluyuz.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu