Magazin

Behzat Ç. hayranlarını üzen haberi kendi duyurdu! Nejat İşler Ercüment Çözer’e veda etti

Behat Ç. hayranlarına üzen haber geldi. Ekranların en efsane işi Behzat Ç. yeniden çekilecek. Ancak Behzat ç. olmazsa olmaz karakteri yeni sezonda olmayacağını duyurdu. Anlaşmazlık üzerine yer almayacağını açıklayan usta isim sonrası kadro da kimler olacak merak ediliyor!

Behzat ç.’de Nejat İşler yok!

Yarattığı Ercüment Çözer karakteriyle hem Behzat ç. hem saygı dizileriyle efsane karakteri yaşatan Nejat İşler sosyal medya üzerinden iki dizinin fanatiklerini üzen açıklama yaptı. Behzat ç. yeni sezon çekimlerinde ercüment Çözer olmayacağını duyurdu. Ercüment Çözer karakterine hem Saygı hem de Behzat Ç. dizileriyle canlandıran Nejat İşler sevilen karaktere veda etti!

Ercüment Çözer’le vedalaştım!

Twitter adresinden açıklamalarda bulunan Nejat İşler “Ercüment Çözer karakterine veda ettim, daha yapılacak iş çok” diyerek Behzat Ç. yeni sezonda olmayacağını duyurdu.

Behzat Ç. apar topar bitmesi ardından Saygı dizisini erdal Beşikçioğlu olmadan çeken Nejat İşler’in amir Behzat Ç. karakteri erdal Beşikçioğlu ile yakın arkadaş olduğu biliniyordu. Ancak bu hamle sonrası Erdal Beşikçioğlu ve Nejat İşler’in bir daha barışma ihtimali olmadığı öğrenildi.

Harun Sinanoğlu Behzat Ç. olacak mı?

Behzat Ç. dizilerinin olmazsa olmazı Harun Sinanoğlu karakteri hem Yeni Behzat Ç.’de hem de Saygı dizisinde yer almamıştı. Harun Sinanoğlu karakterini canlandıran Fatih Artman ile de henüz anlaşma sağlanmadığı öğrenildi.

Behzat Ç. Nejat İşler ve Fatih Artman’sız nasıl olacak izlenecek mi merak ediliyor. Ancak amirim Behzat Ç. hayranları çok fazla ve kim olup olmayacağın pek önemi de olmuyor.

Başa dön tuşu