Güncel

Balıkesir’de komşular kavga etti, baba oğul öldürüldü!

Balıkesir’in Edremit ilçesinde iki komşu arasında bıçaklı kavga medyana geldi. Çıkan kavgada baba ve oğul öldürülürken bir kişi de yaralandı.

Gelen bilgilere göre Edremit ilçesinde 723 Sokak No:8 Kuzey Ada Evlerinde çıkan bir tartışma1. dairede ikamet eden E.O isimli şahıs ve 2. dairede ikamet eden 57 yaşındaki M.Z Bilier ve 17 yaşındaki oğlu D.B Bilier arasında sebebi hala bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı. Tartışma gitgide alevlenerek büyük bir kavgaya dönüştü ve bıçaklar çekildi. Meydana gelen bıçaklı saldırıda 3 kişi yaralandı.

Hastanede hayatlarını kaybettiler

Olay yerine polis ekipleri sevk edildi, ardından üç kişinin durumunun ağır olduğu görülerek olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı. Sağlık ekiplerinin gelmesinin ardından olay yerinde ilk müdahaleler gerçekleştirilerek Körfez ve Edremit Hastanesine sevk edildi. M.Z. Bilier ve D.B. Bilier kaldırıldıkları hastanede gerçekleştirilen tüm müdahalelere rağmen hayatlarını kaybettiler. 1. dairede ikamet eden E.O isimli vatandaşın ise Edremit Devlet Hastanesinde tedavisine devam edilmektedir.

Olayda 2 bıçak kullanılırken 2 de ölü var

Olay yerinde polis ekiplerince gerçekleştirilen incelemelerin ardından olayda kullanıldığı iddia edilen 2 bıçağa el konarak incelemeye alındı. Konuya ilişkin Edremit Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Kavganın sonucunda hayatını kaybetmiş olan baba ve oğulun cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere Bursa’da bulunan adli tıp merkezine gönderildi.

Başa dön tuşu