Güncel

Balık üretimi yapılan toprak havuzda hayatını kaybetti

Bildirilene göre; Savran Mahallesi’nde hizmet veren bir şirkette çalışan 55 yaşındaki Samet Adalıoğlu, toprak havuz olarak bilinen balık yetiştiriciliği havuzunda boğularak bulundu.

Jandarma, yaşanan şüpheli ölüm olayla ilgili inceleme yaparak, 55 yaşındaki Samet Adalıoğlu’nun, toprak havuzdaki su karıştırıcı makinenin yerini değiştirme girişimi sırasında yaşamını yitirdiğini belirledi.

Bu üzücü olayla ilgili soruşturmayı devam ettiren Cumhuriyet Savcılığı, olay anının güvenlik kameraları tarafından da kaydedildiğini tespit etti.

Güvenlik kamerası kayıtlarında Adalıoğlu’nun, su karıştırıcı makineyi merkeze taşımak için beline ip bağlayıp havuza girdiği ve daha sonra suya düşerek hareketsiz kalarak yaşamını yitirdiği görüldü.

Yaklaşık bir saat sonra işletme sahipleri tarafından cesedi bulunan Samet Adalıoğlu’nun ölümü hakkında soruşturma açıldı. Adalıoğlu’nun kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla cesedi Muğla Adli Tıp Kurumu’na teslim edildi. Olayla ilgili soruşturmanın geniş çapta yürütüldüğü açıklandı.

Başa dön tuşu