Güncel

Bahar Candan Tatil İçin Arkadaş Arıyor

Bahar Candan boyu uzun olan ve kilosu az olan arkadaş arıyor.

İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile tanınan Bahar Candan Dubai’ye gelmesi için para karşılığında arkadaş aramaya başladı. Bahar Candan aradığı arkadaşa kilo ve boy şartı koydu. Katıldığı moda programları ile gündeme gelen Bahar Candan sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor. Nihal Candan’ın kardeşi olan Bahar Candan Dubai’ye tatile gitti. Candan para karşılığı arkadaş aradığını dile getirdi.

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan tatilde arkadaş sıkıntısı çekince arkadaş aramaya başladı. Geçen yılda 200 dolara arkadaş aramak için sosyal medyadan ilan vermişti. Bu sefer kendisi ile Dubai tatili yapacak arkadaş için Instagram’dan paylaşım yaptı. Sosyal medya fenomeni Bahar Candan açıklamasında “Dubai’ye benimle gelecek ve gezecek arkadaş arıyorum. 18-23 yaş, 1.70 cm ve üzeri, 56-60 kilo görünüşündeki kızlar. 7 yıldızlı otel, benimle businessclass uçma ayrıcalığı sunuyorum. Her gün 300 dolar, toplam 6 gün. Hemen başvurun” ifadelerine yer verdi.

Bahar Candan her yaptığı ile olay olmaya devam ediyor. Arkadaş arayan Candan, aradığı arkadaşın vücut ölçülerini de paylaşınca olay oldu. Kız arkadaş arayan Bahar Candan bu paylaşımı ile magazin gündeminde yer aldı. Katıldığı programlarla tanınan ve şöhret elde eden Bahar Candan 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doçent Doktor Hakan Candan’ın ikinci kızı olan Bahar Candan Hukuk fakültesi eğitimi görmektedir. Kendisi İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile popülerlik kazandıktan sonra sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam etti. Ablası Nihal Candan’da kendisi gibi İşte Benim Stilim isimli yarışma programından ünlendi. 24 yaşındaki Bahar Candan açıklamaları ve girdiği polemiklerle gündemden düşmezken son olarak arkadaş aradığını paylaştı. Ünlü fenomen Bahar Candan, “Dondurma Gibisin” isimli parçasına klip çekti. Ardından “Dom Pérignon” isimli parçasına çektiği kliple de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Uludağ’da tatildeyken darp edilen Bahar Candan tedavi görmek zorunda kalmıştı, ablası Nihal Candan sağlık durumunu paylaşmıştı. Katıldığı sabah programları ile gündeme gelen Bahar Candan son olarak Gülşen’e yaptığı eleştiri ile gündem oldu. Ünlü fenomen Gülşen’in yaşlı olduğu imasında bulunarak eleştiri almıştı.

Başa dön tuşu