Güncel

Aziz Dilruba Gidiyor Mu Damla Sönmez Diziden Neden Ayrılıyor

Aziz dizisi Damla Sönmez neden ayrılıyor? Aziz Dilruba gerçekten gidiyor mu? Aziz Dilruba kimdir, neden ayrılıyor? Aziz dizisi Damla Sönmez ayrılık nedeni

Aziz Dilruba Gidiyor Mu Damla Sönmez Diziden Neden Ayrılıyor Aziz dizisi şok ayrılık. Show TV ekranlarında yayınlanan sevilen tarihi dizilerden olan Aziz dizisi hakkında seyirciyi üzecek bir iddia ortaya atıldı. Damla Sönmez’in diziden ayrılacağı haberi Twitter’da gündem oldu. Show Tv ekranlarında yer alan Aziz dizisinden başrol oyuncusu Dilruba ayrılıyor mu? Damla Sönmez Aziz dizisinden ayrılıyor mu, neden ayrılıyor? İşte merak edilen önemli detaylar..

Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın yer aldığı Aziz dizisinde Damla Sönmez’in ayrılık haberi çok konuşulmuştu. Başarılı isimleri kadrosunda bulunduran dizide şok bir ayrılık yaşanıyor. Dizide Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez ayrılıyor. Peki Damla Sönmez neden ayrılıyor? Aziz dizisi başrolü Damla Sönmez diziden ayrılış nedeni ne? İşte merak edilenler..

O3 Medya imzalı olan dizinin ilk bölümü 5 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan dizi izleyicinin dikkatini çekmişti. Show Tv ekranlarında Türkiye’nin ilk yıllarını anlatan dizinin yönetmenliğini Recai Karagöz yapmaktadır. Sevilen Aziz dizisinde bir ayrılık yaşanacağı iddia ediliyor. Dizide Dilruba karakterine hayat veren oyuncu Damla Sönmez’in diziden ayrılacağı söyleniyor. Peki Aziz Dilruba diziden ayrılıyor mu?

DAMLA SÖNMEZ DİZİDEN AYRILIYOR

Aziz dizisinde Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez diziden ayrılıyor. 23. bölümden itibaren diziden ayrılacağı söylenen Sönmez setin son gününden fotoğrafları paylaştı. Sette duygu yüklü anlar yaşandığı iddia edildi. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Aziz dizisinin başrol oyuncu değişikliği herkesi şaşırttı. Bununla ilgili Damla Sönmez Twitter’de gündem oldu. Ünlü oyuncu daha önce Çukur, Saygı, Bir Aşk Hikayesi, Güllerin Savaşı gibi dizilerde yer almıştı.

DAMLA SÖNMEZ DİZİDEN NEDEN AYRILIYOR?

Oyuncu kadrosunda Damla Sönmez’e Murat Yıldırım, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Özgür Onan Cenan Çamyurdu, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Füsun Demirel, Suzan Kardeş, Elif Sönmez, Meral Çetinkaya, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan ve İmren Şengel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin başrol oyuncusu Damla Sönmez’in dizide olan rolünün bitmesi sebebi ile diziden ayrıldığı iddia ediliyor. Dizide Aziz’in eski nişanlısı olan Dilruba, Aziz ve Efnan’ın evliliği ile beraber zor zamanlar geçirmişti. Damla Sönmez bu akşam yayınlanacak bölüm ile beraber diziye veda ediyor.

Başa dön tuşu