Magazin

Aytaç Şaşmaz müjdeli haberi duyurdu, yeni projesi belli oldu

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz'ın yeni projesi belli oldu. En son Baht Oyunu dizisi ile ekranlarda gördüğümüz başarılı ve yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz, yeni projesi ile ekranlara geri dönüyor.

Televizyon dünyasının aranan isimlerinden hem genç hem yakışıklı hem de başarılı ünlü oyuncu Aytaç Şaşmaz, Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu dizinde Cemre Baysel ile başrolü paylaşıyordu. Dizinin final yapmasının ardından başarılı oyuncu Aytaç Şaşmaz bir süredir ekranlardan uzak bir yaşam sürüyordu. Ünlü oyuncu sevenlerini müjdeli haberle mutlu etti. Şaşmaz yeni projede rol alacağını duyurdu.

Oyunculuk kariyerine Söz dizisi ile başlayan Aytaç Şaşmaz, sergilediği performanslarla takdir ve övgüleri toplamaya devam ediyor. En son Baht Oyunu dizisinde rol alan ve dizinin final yapması ardından ekranlardan bir süre uzak kalan yakışıklı oyuncu sevenlerini bir hayli üzmüştü. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in dizi setinde başlayan arkadaşlıklarını bir zaman sonra aşka çevirdiler. Ünlü çiftten Cemre Baysel’in yeni bir projeye başlaması ile Aytaç Şaşmaz’ın yeni projesi merak konusu hâline geldi.

DEV KADROYA O DA KATILDI

Yakışıklı oyuncu, Gelecek Uzun Sürer isimli diziyle setlere geri dönüş yaptı. Dizide Aytaç Şaşmaz’ın Evren adlı karakteri canlandıracağı açıklandı.

Dizide Necip Memeli ve Meral Çetinkaya ile rol arkadaşlığı yapacağı öğrenildi.

Başa dön tuşu