Teknoloji

Avrupa’nın en büyük kripto para etkinliği

ICRYPEX, Kripto Fest 2022 etkinliklerinin 20-21 Ağustos 2022’de gerçekleştirileceğini duyurdu. Avrupa’nın en büyük kripto para etkinliği olan festival, sektörle ilgili sunumlara ve Mahmut Orhan’ın performansına ev sahipliği yapacağı biliniyor.

Türkiye’deki popüler kripto para borsalarından ICRYPEX, Avrupa’nın en büyük kripto para etkinliği olarak adlandırdığı festivalinin duyurusunu yaptı. “Kripto Fest 2022” olarak isimlendirilen ve 20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlikler, yatırımcılar için büyük bir önem arz ediyor.

Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek olan etkinliklerde, kripto para piyasalarına ilişkin her şey masaya yatırılarak festivalde konu alınacak. Bu kapsamda; Emin Çapa, Mesut Çevik ve ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer gibi başarılı isimler, NFT’den Metaverse’e kadar neredeyse her alanda sunumlar yaparak katılımcıları bilgilendirecekler. Tüm bunların yanında ünlü DJ Mahmut Orhan da Kripto Fest 2022’de katılımcılar için sahne alacak.

Avrupa’nın en büyük kripto para festivalinin en önemli yanı ücretsiz olması. Yani bu festivale katılmak isteyenler herhangi bir ödeme yapmaya gerek duymayacaklar. Üstelik hiçbir mebla ödemeden kârlı bile çıkabilirsiniz. Bu kapsamda etkinlik alanında ücretsiz hediyelerin dağıtılacağı söz konusu. Ayrıca ICRYPEX üzerinden NFT satın alarak da Kripto Fest 2022’ye giriş bileti hakkına sahip olabilirsiniz.

Başa dön tuşu