Güncel

Atatürk dizisine bomba transfer Muhteşem Yüzyıl’ın Efsane İsmi Atatürk Dizisinde

Atatürk dizisine bomba transfer Muhteşem Yüzyıl’ın Efsane İsmi Atatürk Dizisinde. Yayınlanacağı günü merakla beklenen dizi Atatürk dizisinin oyuncu kadrosuna bir isim daha dahil oldu

Atatürk dizisine bomba transfer Muhteşem Yüzyıl’ın Efsane İsmi Atatürk Dizisinde. Yayınlanacağı günü merakla beklenen dizi Atatürk dizisinin oyuncu kadrosuna bir isim daha dahil oldu. Disney Plus’ın merakla beklenen Atatürk dizisinin kadrosuna bir oyuncu daha katıldı. Aras Bulut İynemli’nin Atatürk’e hayat vereceği dizide, Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi’yi Mehmet Günsür oynayacağı söylendi. Ünlü oyuncu Mehmet Günsür Mustafa Kemal Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi’ye hayat verecek. Atatürk dizisi ile ilgili merak edilen detaylar..

Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı Disney Plus’da yayınlanacak olan Atatürk dizisinde sürpriz transferler devam ediyor. Halit Ergenç, Tarkan, Cansu Dere, Can Yaman, Şahan Gökbakar, Yılmaz Erdoğan, Engin Akyürek, Ata Demirer, Demet Özdemir, Hande Erçel gibi birbirinden ünlü isimlerle anlaşma imzalayan platformun gözde projesi şüphesiz Atatürk dizisi. Peki Atatürk dizisi ne zaman yayınlanacak? Disney Plus’da yayınlanacak Atatürk dizisi hakkında merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

Aras Bulut İynemli’nin uzun bir süredir hazırlandığı ve heyecanla beklediği Atatürk dizisi çalışmaları devam ediyor. Atatürk dizisinin kadrosu zenginleşmeye devam ediyor. Daha önce Emma Watson’ın oynayacağı iddia edilen diziye yeni bir transfer yapıldı.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın söylediğine göre Aras Bulut İynemli’nin başrolünü oynayacağı dizinin oyuncu kadrosuyla ilgili her geçen gün yeni bir isim daha gündeme geliyor. Mustafa Kemal’in Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı Songül Öden’in oynayacağı daha önceden biliniyordu. Merakla beklenen dizide Mustafa Kemal’in babası Ali Rıza Efendi’yi ise ünlü oyuncu Mehmet Günsür oynayacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL İKİLİSİ ATATÜRK DİZİSİNDE

Yıllar önce Star Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl isimli dizide Mehmet Günsür Sultan Süleyman’ın büyük oğlu Şehzade Mustafa’ya hayat vermişti. Aras Bulut İynemli ise dizide Sultan Süleyman’ın dördüncü oğlu Şehzade Bayazid’ı canlandırmıştı. İkili şimdi de baba-oğul canlandıracaklar.

ATATÜRK DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin yer alacağı Atatürk dizisi 14 Haziran’da izleyici ile buluşacak. Disney Plus’da yer alacak olan dizi şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor. Çalışmaları uzun zamandır devam eden dizi Haziran’ın ikinci haftasında izleyici ile buluşuyor.

ATATÜRK DİZİSİ OYUNCULARI

Aras Bulut İynemli

Songül Öden

Mehmet Günsür

Berk Cankat

Emma Watson

Sahra Şaş

Başa dön tuşu