Magazin

Aslı Enver Hayranlarını Üzdü

Aslı Enver’in ekranlarda en genç haliyle yer aldığı dizi Kavak Yelleri dizisiydi. Bir gençlik dizisi olmasına rağmen her yaştan izleyicinin dikkatini çeken bu dizide Aslı Enver, Almanya’da gelen ve gıcık bir genç kız olan Mine’yi canlandırmıştı. Ancak dizideki karakterin dönüşümü ve başarılı oyunculuğuyla Enver geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. Daha sonraki dizisi İstanbullu Gelin de izlenen ve başarılı bir yapımdı. Bu dizide başrol oynayan Enver, hayran sayısını ve ününü arttırmış oldu. Babil dizisi kısa sürse de hayranları onu bu dizide görünce de heyecanlanmış ve çok sevilmişti. Ancak Babil dizisinden beri ekranlarda görünmeyen oyuncunun yeniden hangi dizide rol alacağı artık merak ediliyor.

Hayranları Aslı Enver’i Özledi

Hayranları Aslı Enver’i Babil’den beri ekranlarda görmüyor. Bu da Enver’in çok özlenmesine neden oldu. Artık onun yeni bir dizide yer alması bekleniyordu. Ancak görünen o ki Aslı Enver bu konuda hayranları kadar aceleci değil. Aslında Enver ulusal kanallarda değil de dijital bir dizi çalışması ile yeniden görünmüştü. Bu dizide başrolü Kaan Urgancıoğlu ile paylaşmıştı.

Sen Yaşamaya Bak dizisi Enver’in hayranları için büyük bir sürpriz olmuştu. Daha sonra da bir tiyatro oyununda rol alarak yine güzel bir sürprizle hayranlarının karşısına çıkan Enver bu dizide İstanbullu Gelin’de birlikte rol aldığı isimlerle yine aynı projedeydi. Bu isimler ise İstanbullu Gelin’de baskın kayınvalideyi oynayan İpek Bilgin ve kayınbiraderini oynayan Güven Murat Akpınar’dı. Enver her ikisiyle birlikte Sırça adlı tiyatro oyununda yer aldı.

Yeni Dizi Yolda mı?

Adım Farah adlı yeni bir dizinin başlayacağı ve bu dizideki başrolün Aslı Enver olacağı şu an yaygın bir söylenti. Ama henüz hiçbir yetkili ağız tarafından onaylanmadı. Bu haberi onaylamayan isimlerden birisi de Aslı Enver. Aslında O3 medyanın yapımcısı olduğu söylenen diziyle ilgili bir çalışma devam ediyor. Ancak çalışmanın detayları hakkında henüz fazla bilgi yok. Söylentilere göre dizide Enver yabancı bir ülkeye çocuğu ile birlikte gelen ve ayakta kalmaya çalışan bir anne rolünde. Oğlu da ölümcül bir hastalıkla mücadele eden bu anne mafya ile karşı karşıya gelecek ve sonuna kadar oğlu için mücadele edecek. Ama işte bu söylentiler henüz hiç kimse tarafından doğrulanmadı.

Sosyal Medyadan Yapılan Açıklama

Bütün bu merak edilenler bir sosyal medya kullanıcısı tarafından doğrudan Enver’e soruldu. Yeni sezonda bir dizide yer alıp almayacağı sorulan Enver ise soruya önce ağzı fermuarla kapalı bir emoji daha sonra ise gülen gözlerle yanıt verdi. Ve yanına da cııııık yazdı. Böyle olunca da hayranları onun yeni bir projede yer almayacağını düşünerek üzüldü. Bu diziyle ilgili açıklanan her şey bir söylentiden ibaret olarak kalıyor. Dizinin dijital bir platformda mı yoksa ulusal bir kanalda mı yayınlanacağı da henüz bilinmiyor. Bir diğer söylenti Show TV’nin diziye sahip çıktığıdır. Ama bu haber de henüz yayınlanmadı.

Aslı Enver Gelecek Sezon Ekranlarda Olacak mı?

Bu durumda sessizliğini koruyan Enver’in ne zaman ekranlara döneceği çok merak ediliyor. Oyuncunun neden sessiz kaldığı hakkında bazı tahminler var. O da henüz yapımcının bile yeni diziyle ilgili hiç bir haber paylaşmaması olabilir. Bazı durumlarda dizi ile ilgili açıklama yapmak yapımcılar ve kanallar tarafından yasaklanabiliyor. Öte yandan kendisi tek başına Bodrum tatilinde olan oyuncunun sosyal medya paylaşımlarında saç rengini biraz daha açtığı hemen fark edildi. Bu da acaba yeni dizi için yeni bir imaj değişikliği mi sorusunu da akıllara getirdi.

Başa dön tuşu