Ekonomi

ASELSAN çalışanlarına yüzde 55 zam yaptı

ASELSAN 9 bini aşkın çalışanına yüzde 55 zam yaparken, her ay yapılan ek ödemeleri de 650 TL’ye çıkardı.

ASELSAN 9 bini aşkın çalışanına yüzde 55 oranında zam yaptı. Asgari geçim indirimi uygulamasının kaldırılmasından dolayı, çalışanlara her ay net 500 TL yapılan ek ödemeyi de 650 TL olarak belirledi.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, ASELSAN Yönetim Kurulunun 26 Temmuz’da yapılan toplantıda alınan kararları sosyal medya hesabında paylaştı. Yapılan paylaşımda ASELSAN’ın başarısının çalışanlarının sayesinde olduğunu belirterek onları gururlanırdı. Genel Müdür Haluk Görgün çalışanlarına verdiği değerin ön planda tutulduğunu da belirterek yapılan zammı da açıkladı.

ASELSAN ülkemizin yerli ve milli gururu savunma sanayiinin başında gelen kurumlar arasında yer almaktadır. ASELSAN bünyesinde yapılan çalışmalar ülkemizi sanayi ve teknoloji alanında üst noktalara taşıyan bir kurumdur. Yaptığı çalışma ve projeler ile gençlerin ilgisini çekmek, milletine ve devletine bağlı, başarılı bireyler yetiştirmek kapsamında öğrencilere, üniversiteden mezun olmuş gençlere farklı ve ilgi çekici projeler ve çalışmalar sunmaktadır.

Başa dön tuşu