Güncel

Arka Sokaklar Hüsnü Komiser Neden Hapse Girdi

Arka Sokaklar Hüsnü Komiser tutuklandı. Rıza Baba Hüsnü Komiser’e neden kelepçe taktı? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında neler olacak?

Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar dizisinde dün akşam yayınlanan bölümde büyük bir şok yaşandı. 20 Mayıs Cuma akşamı yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıkan dizide yaşananlar herkesi şaşırttı. Hüsnü’nün Rehat’ı vurduğu videodan ne yapacağını şaşıran Rıza Baba Hüsnü’yü tutukladı. O anlar sosyal medyada da gündem oldu. Aynı zamanda Alper adlı yeni polis ekibe dahil oldu. İşe Arka Sokakların son bölümü hakkında merak edilenler…

628. bölümü ile ekranlara gelen sevilen dizide bu hafta yayınlanan bölümde Hüsnü’yü kurtarmak için Rehat’ı düzgün bir şekilde ele geçirmeye çalışan ekip büyük bir aksiyonun içine girer. Bu sırada serbest kalan Hadid ve Haşim ise buluşmaları önemli olacaktır. Ekibin Rehat’ı aradığı sahneler dizinin en çok dikkat çeken sahneleri oldu. Rıza Baba’nın Hüsnü Komiser’e kelepçe takarken yaşadığı acı ise görülmeye değerdi.

Alper takıma dahil olan çaylak polis olurken yeni mezun olması ve ekibe ayak uyduramaması dikkat çeker. Acemiliği ile ekibi zorlu bir serüvene sürükler. Alper Ekibe zamanla alışabilecek mi merak ediliyor. Diğer bir yandan Zerrin ise bir tekstil atölyesinde çalışmaya başlar. Maaşı da iyi olan işte kendi yaşamını sürdürürken bir anda cesedi bulunur. Ekip ise Zerrin’in katilin izini sürmeye başlamıştır. Katilin kim olduğunu araraken hiç tahmin etmediği bir yola sürüklenecekler.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin yeni bölüm fragmanında ekip yerlerini belirlemiş oldukları silah kaçakçılarının peşine düşerler. Çaylak polis Alper ise Mesut ve ekibin ayağına dolanarak onları zor bir duruma düşürür. Rıza Baba ise kızı Pınar’ın ve Caner’in sözünü keserken Latif bey bey Hüsnü Komiser’e söyledikleri ile herkesi şaşırtıyor.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruk ve Özgür Ozan’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Oya Akar, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Ela Yörüklü, Yiğitcan Ergin gibi isimler yer almaktadır.

Başa dön tuşu