Güncel

Annenin Sırrıdır Çocuk final yapıyor

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 son bir kaç senedir dizi sektörüne girmeye başladı. Başarılı diziler yapsa da geçtiğimiz günlerde başlayan Annenin Sırrıdır Çocuk istediği başarıyı yakalayamadığı için final yapma kararı aldığı söylendi.

Annenin Sırrıdır Çocuk final mi yapacak sorusu TV8 izleyicileri tarafından yanıt bekliyor. Çarşamba günleri yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi için final kararı aldığı söylendi. İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker gibi isimleri kadrosunda barındıran Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi bitiyor mu?

TV8 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi bitiyor mu, devam edip etmeyeceği izleyenlerin en merak ettiği konular arasında. Geçmişleriyle yüzleşen iki annenin hikayesini ekrana taşıyan Annenin Sırrıdır Çocuk Final mi yapacak, ne zaman bitiyor? İşte detaylar…

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK FİNAL Mİ YAPACAK?

TV8 kanalında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 15 Haziran 2022 Çarşamba günü yayınlanacak olan 11. bölümünde final yaparak ekrana veda edeceği söylendi.

Televizyon ve sinema dünyasına ilişkin son dakika haberleri ile tanınan Gazeteci Birsen Altuntaş, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin düşük reyting sonuçları nedeniyle final kararı aldığını yazdı.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK KONUSU

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi özellikle konusuyla dikkat çekmişti. Başrollerde İrem Helvacıoğlu ve Selin Yeninci geçmişlerinden kaçmaya çalışan iki anne adayı karakterine hayat verdikleri dizide kadınlara verilen önem özellikle dikkat çekiyor. İki kadının hayat hikayeleri çok zorlu bir mücadeleden geçer. Bu nedenle özellikle hamileler ve kadınlar olmak üzere herkesin ilgisini çekecek bir konusu vardır.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi iki kadının hayat hikayesini ele aldığı için özellikle kadın ve annelik üzerine odaklanıyor.

Dizideki Meryem karakteri özellikle annesinin geçmişte ona yaptıklarıyla yüzleşmelidir. Ölmekte olan annesini ziyaret ettiğinde eski anılarını hatırlıyor. Geçmişte yaşadığı tüm olumsuz durumlara rağmen öfkesini kontrol etmesi gerekir.

Sadun ve Defne yeni bir oyun projesi için yeniden bir araya gelirler ancak Defne’nin de içinde bulunduğu proje başlatılır. Ancak Defne ve Sadun’un bir geçmişi vardır. Bu geçmişle yüzleşmek zorundalar.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Neden Final Kararı Aldı

Annenin Sırrıdır Çocuk kötü reytingleri nedeniyle erken final yapmaya karar verdi. Dizinin konusu ve oyuncu seçimi dikkat çekse de reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı.

Ancak Annenin Sırrıdır Çocuk dizinin düşük reytinglerine rağmen sosyal ağlarda güzel bir takipçi kitlesi oluşturmayı başardı.

Başa dön tuşu