Güncel

Anne Olan Hande Soral’den İlk Paylaşım: Bir Rüya Yaşıyorum

Hande Soral’den Ali Paylaşımı. Anne olan Hande Soral’den yeni paylaşım

Oğlu Ali’yi kucağına almanın sevincini yaşayan Hande Soral paylaşımları ile dikkat çekiyor. Geçen günlerde yaptığı açıklamada “Gözümü her açtığımda Ali’yi yanımda görmek çok güzel bir duygu.” ifadelerine yer veren Hande Soral’den bir paylaşım daha geldi.

5 sene önce kendi gibi oyuncu olan İsmail Demirci ile dünya evine giren Hande Soral oğlu Ali’yi kucağına almanın mutluluğunu yaşıyordu. Ali ismini verdikleri çocuklarını kucaklarına alan ünlü çift mutlu birlikteliğine oğulları ile beraber devam ediyorlar. Oğlu ile paylaşımda bulunan Hande Soral 2 milyon takipçili Instagram hesabından oğlu Ali’yi kucağında tuttuğu bir fotoğrafı paylaştı. “Bir rüyanın içerisindeyim, bir haftadır.” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Ünlü oyuncu eşi içinde konuştu. “Sen İsmail Demirci eğer yanımda olmasaydın, elini her zaman elimde hissetmeseydim başaramazdım. Gözlerine her baktığımda bana olan sonsuz inancını hissetmek benim tek gücümdü. Seni çok seviyorum…” sözlerini kullandı. Bu fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geldi.

Anne ve baba olmanın heyecanını yaşayan çift 3 gün önce bebekleri ile hastaneden çıkmıştı. Magazin muhabirlerinin sorularına cevap vermişlerdi. İsmail Demirci “İlk kucağıma aldığımda çok fazla heyecanlandım. Çok güzel bir duygu bu, yoğun çalıştığım için oğlumla bu ilk günüm ve çok mutluyum. Hande’nin doğumuna girdim stresli ve heyecanlıydı. Hande için çok daha zordu.” ifadelerine yer verdi.

Bebeğini normal doğum ile doğuran güzel oyuncu sürecin uzun ve zor olduğunu ama her şeyin istediği gibi olduğunu dile getirdi. Soral “52 cm ve 3 kilo 750 gram dünyaya geldi. Evde Ali’nin varlığını hissetmek eşsiz bir duygu. Biz ona o da bize alışıyor, onu yanımda hissetmek eşsiz bir duygu.” ifadelerine yer verdi.

Oğulları için bakıcı tutmadıklarını dile getiren Hande Soral “Anneannesi ile beraber büyüteceğiz, 6 ay evde Ali ile olacağım ardından gelen projeleri değerlendirmeye başlarım. Hamile olduğum zamanlarda da çalıştım. O dönem ben işe başladığım zaman Ali’de benimle beraber setlere gelip bana eşlik edecek.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu