Magazin

Alişan’la Aynalı Tahir’de fırtınalar estirmişti! Yeşim Büber şanı şöhreti bıraktı! İşte Yeşim Büber’in son hali…

Yeşim Büber şanı şöhreti bıraktı! İşte Yeşim Büber’in son hali… Alişan’la Aynalı Tahir’de fırtınalar estirmişti! Kamera önüne çıkıp seyirciyle buluşması 1998 yılında olan Yeşim Büber güzelliğiyle akıllarda kalmıştı. Başrolün Alişan olduğu Aynalı Tahir dizisinde Büber Sedef karakterine cam vermiştir. Sonrasında pek çok dizi ve filmde rol alan güzel isim sonradan bunlara ara verdi. Şan ve şöhretten vazgeçerek eşi ve çocuklarıyla kendini mavilere bıraktı.

Aşık olan güzel oyuncu 2006 senesinde Mehmet Aksın’la evlenmişti. Bu evlilikte Nehir ve Can Yunus isminde ikizleri oldu. On üç senedir bu çekirdek aileyle teknede yaşayan Yeşim Büber’e bu hayat tarzı oldukça iyi gelmiş gibi görünüyor. Yıllar onun üzerinde kötü bir etki bırakmamış adeta onu teğet geçmiş! Değişimi ve dikkatleri çeken paylaşımlarıyla sosyal medyada konuşulmaya başladı.

Yeşim Büber’in Paylaşımları Sosyal Medyayı Salladı

Bir dönemin ünlü oyuncularından biri olan Yeşim Büber son zamanlarda ekranlardan uzak sade bir hayat yaşıyor. Halinden memnun olan eski oyuncu özellikle Aynalı Tahir dizisiyle yıldızını parlatmıştı. Görüntü yönetmeni olan Mehmet Aksın ile evlendikten sonra farklı bir hayat tarzına geçti. On üç senedir teknede yaşayan çift çocuklarıyla olan paylaşımlarıyla da çok konuşuluyor. Yeşim’in yaptığı her paylaşım ilgi görüyor.

Yeşim Büber’in Son Hali Şaşırttı

Kırk üç yaşında olan anne Yeşim Büber paylaşımları ve değişimiyle adından bahsettirmektedir. Teknede yaşamanın bazen zor olduğunu belirten güzel anne teknede yapmış olduğu işlerden ve çocuklarının hastalıklarından da takipçilerine bahsetti. Mutfak ve banyo tezgahlarının sökümüyle uğraştığını ve bunların düşündüğünden uzun sürdüğünü aktardı.

Geniş kitlelere hitap etmeye devam eden Yeşim eski ününü sürdürmese de hala sevenlerine ve onu destekleyen bir kitleye sahip. Şöhretten vazgeçerek daha mütevazi bir hayat yaşamaya başlayan Yeşim’in güzelliği ve mutluluğu paylaşımlarına da yansıyor. Ekranlardan uzak kalmak onu daha da güzelleştirmiş gibi görünüyor. Pek çok takipçisinden de paylaşımları hakkında olumlu yorumlar almaktadır.

Teknede Huzur Dolu Bir Hayat

Mavi koyların birinden diğerine gezerek hayatın tadını çıkaran Büber hayatlarının her zaman güzel geçmediğini eklemeyi ihmal etmiyor. Özellikle tekne gibi dar bir mekânı efektif bir şekilde kullanmak ve medeniyetten uzak bir yer diyebileceğimiz teknede hayatı idame ettirmenin ne kadar uğraştırıcı olduğunu tahmin etmek hiç zor değil. Sanatçıda iki çocuğuyla beraber teknede yaşadığından dolayı zaman zaman hastalanan ve tekne tuttuğu zamanlarda kusan çocuklarına yardımcı olmanın hiç kolay olmadığını sık sık dile getiriyor. Yine teknenin bakım ve onarım çalışmalarını kendileri yaptıklarını söyleyen oyuncu bununda kendilerini çok fazla uğraştırdığını belirtiyor.

 

Başa dön tuşu